Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek nászajándékba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek nászajándékba? Frappáns ajándékötlet?

Figyelt kérdés
A mi lagzinkon ott voltak a kolléganőmék, kaptunk tőlük 10 000 forinot ajándékba. Szombaton szűk családi körben ők is összeházasodnak, de nem hivtak meg minket. Szerintetek mit vigyek?
2011. márc. 10. 11:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm hétvégén megy lagziba, és mivel rajzolok, megkért, hogy rajzoljam le az ifjú párt grafit technikával (igazából nem szoktam "megrendelésre" rajzolni, de neki nem tudtam nemet mondani :)). Szerintem ez egy szép ajándék, jó ötlet. Bekeretezik, és ugy adják oda. Szép, és eredeti ötlet ajándéknak. Akár ki is nagyíttathatnátok egy fényképet róluk, azt bekereteztethetitek és ugy oda lehet adni.
2011. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötleteket. Lehet, ha elvállalja az ismerősöm, egy karikatúrát kapnak saját magukról bekereteztetve. Szép napot nektek!
2011. márc. 16. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!