Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj/illik visszahívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj/illik visszahívni annak a gyerekét koszorúslánynak, akiknél én is az voltam?

Figyelt kérdés

sok helyen voltam, így kicsit sokan lennénk...meg akkor az én családomból sok lenne, pároméból meg kevés...tuti sértődés lenne mindenképp...

hogy illik?

4 koszorúslányt szeretnénk, 2 barátnőm, meg a párom húga (6), unokahúgom(4).


2011. márc. 12. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Azt hívsz az esküvődre, akit akarsz.
2011. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
meghívni meghívom. csak nem fogjuk-e megkapni azt, hogy bezzeg én is koszorúslány voltam náluk...
2011. márc. 12. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Muszájnak nem nem muszáj, de illik. Nem tudom nálatok ez hogy van, de felénk nagyon figyelnek az ilyesmire.
2011. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Illene. Ha nagyon nem akarod, esetleg próbálj meg valami alternatív feladatot kitalálni nekik, amiben szintén lehet szép ruhában lenni.
2011. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Sértődés így is, úgy is lesz, tök mindegy, mindig megsértődnek valamin az emberek, ezt nem tudod elkerülni.Az legyen a koszorúslány, akit te szeretnél.
2011. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te napod, ne te igazodj a vendégekhez, ők igazodjanak hozzád!!
2011. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Illik, vagy nem illik, mond el, h te így szeretnéd. Te döntöd el, hiszen ez a TE nagy napod lesz!
2011. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!