Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belevágnál egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágnál egy olyan kapcsolatba ha a barátnődnek valószinüleg nem lehet majd gyereke?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:40 vagyok!


Igen is érdekli a fiatalabb Férfiakat is a gyerek téma, mert Nekem minden vágyam egy család, legalább 2 gyerekkel.

Ja és csak 22 vagyok...

2011. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21:02 Rengeteg ilyen csoda-sztorit hallottam már Én is,kár hogy mindig csak másokkal történik meg..Velem meg nem.40 évesen már nem is nagyon hiszek a csodákban.
2011. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ilyen kommentet vártok ide, de annyira bánt, hogy olyan embereknek nem lehet gyermekük, akik mindent megtennének érte! Remélem sikerül nektek is!
2011. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vagy ott az örökbefogadás, vagy keress olyat, aki már elvált, és van elég gyereke, többet nem szeretne. 30 felett akad bőven.
2011. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem már 16 évesen több orvos is mondta, hogy soha nem lesz gyerekem. Aztán 25 évesen újra körbejártam, hátha fejlődött valamit az orvostudomány....akkor is azt mondták.


Megismerkedtem a férjemmel. Megbeszéltük, hogy együtt maradunk, és ha úgy érezzük akkor örökbefogadás. 4 év után döntöttük el, hogy adunk egy esélyt.


Nos a kisasszony ép táncikál a zenére a szobában mellettem. :) Ennyit a valószínűről :) Hajrá, ne add fel.


34 éves anyuka, 21 hónapos királykisasszony

2011. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
kedves utolso mi volt a problémád? nekem magas a prolaktinem és a pajzsmirigy alacsony. nem sikerült eddig a baba
2011. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:08 vagyok


Sokféle öröklődő betegségem van.


Aztán pedig speciális vérem. Nem sima negatív nem :) Azt egy szurival el lehet intézni. Pozitív vagyok, de negatív alfaktorokkal. Elvileg teherbe sem eshetem, de ha igen akkor el kellett volna vetélnem. Mert a babát a szervezetem idegen testként, ellenségként kezeli.


De a baba úgy döntött, hogy mi legyünk a szülei. Első terhességem, és első hónapban megfogant, szinte el sem hittük. Igaz veszélyeztetett voltam, egy csomó plusz vizsgálat kellett, és sokat voltam kórházban is...27 hetesen majdnem meghalt a baba, nagyon legyengült.

Végül időre született nagyon ügyesen, gyorsan és természetes úton.


Mindenesetre inkább nem kockáztatok többet :) Nekünk csak Ő adatott meg, hát megelégedünk ennyivel. (esetleg örökbe fogadunk egy babát, mégse legyen egyke, a férjem sem zárkózik el a lehetőségtől már beszéltünk róla)

2011. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg hogy mi a fontos az illetonek. Ha akar gyereket akkor egyertelmuen nem, de az emberek sokszor meggondoljak magukat. Manapsag mar sok par van ahol tudatosan nem kell gyerek. Az ilyesmit jo az asztalra kitenni es megbeszelni. Elofordulhat hogy egy hazaspar eskuvo utan jon ra hogy nem lehet. Van ahol ezert megszakitjak a hazassagot, van ahol atveszelik. Nekem szerencsem volt. Evekig nem sikerul es az orvos is azt mondta hogy egyutt nem lehet. Ez nem volt ok a paromnak hogy elhagyjon. Vettunk 2 kutyat es utaztunk. Aztan orvos nelkul megis terhes lettem es egypeteju ikreket szultem a 40. szuletesnapom elott. Ez nem az atlag de minden elofordulhat. Egy munkatarsam viszont elvalt amikor kiderult hogy a felesege meddo. Masodik hazassagabol van 2 gyerek. Neki az fontos volt es nem kotott kompromisszumot. Ez olyan szemelyes dolog, a parnak maguknak kell ezt eldonteni.
2011. márc. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem lehet gyerekem, a vőlegényem mégis elakar venni... Rengeteg megoldás van ma már a meddőségi problémákra, fordított esetben én sem hagytam volna el őt... Ez a szerelem!
2011. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Idate válasza:

Én speciel igyekszem csak olyan nőt találni, aki meddő; mivel nekem sem lehet gyerekem. Így biztos elkerülhető az összes felesleges félelem.

[Bár az én koromban (25) ez még nem annyira fontos kérdés, én mindig tartok tőle egy komoly kapcsolatban, hogy a párom később elhagyna, hogy saját gyereke lehessen.]

2012. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!