Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Keptelen vagyok donteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keptelen vagyok donteni. Eskuvoi nyitodal. Nektek mely tetszik jobban? Demjen -hogyan tudnek elni nelkuled, Republic szeretni valakit valamiert? Annyira gyogyoru mindketto, hogy keptelen vagyok donteni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 12:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Republic. A mi esküvőnkön az IRON MAIDEN - The number of the beast dala csendült fel, de mivel mindkettőnknek a metal zene a mindenünk, nem is lehetett más. Azért érdekes arcokat lehetett látni körülöttünk.......Mondjuk ennek már 20 éve, azóta sokat komolyodtunk, de a zene az örök.
2011. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha ti a Republicot szeretnétek, akkor az legyen, az is szép, de személy szerint nekem a másik kettő jobban tetszik.
2011. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Chris Rea-The road to hell :-))))))


Nekem is a Demjén Most kell eldöntenem tetszik.

2011. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen,mind jo :)
2011. márc. 31. 13:12
 15/24 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, ami hozzátok közel áll.

Nekünk az összes szám Roxette volt, a kivonuló pedig a Most kell eldöntenem.

A Perfect day volt a bevonuló, végig halkan szólt az Anyone, gyűrűhúzáskor pedig Must have been love szólt.


Tökéletes volt, mi ezeket szeretjük, mindegyik szám jelentett nekünk egy érzést, egy pillanatot:)

2011. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Innen repbublic:D

Nekünk ez volt http://www.youtube.com/watch?v=_Q-FKzVujfs ,ha értesz angolul szerintem ennek van a leggyönyörűbb szövege:D (csak persze ez valószínűleg nem hatja meg a nagyit:D)

2011. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A kettő közül szerintem inkább a Demjén szám. Én is egyébként jobban szeretem a Republicot, de ide jobban illik szerintem a Demjén. :)
2011. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem is a Most kell eldöntenem tetszik a legjobban.:) (Egyébként gratulálok! :))
2011. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Demjén kezdésnek, Republic később.... :-))
2011. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Most kell eldöntem ideillik, de Republic Szeretni valakit valamiért aranyalbumos (újabb) változata is tökeéletes, gitárszoló az elején, valamivel lassabb, ünnepélyesebb, mint az eredeti változat:

http://www.youtube.com/watch?v=NfYCG0PjiF4

Kicsit más stílusú, de kevésbé ismert:

Zorán: Sed non est pax

http://www.youtube.com/watch?v=PeWOYKVWCKw

2011. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!