Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak polgári esküvőm lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak polgári esküvőm lenne, lehet-e így koszorúslányom?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőm.

Azért érdekelne, mert mindig is az volt a vágyam, hogy legyenek koszorúslányok az esküvőmön.


2008. febr. 10. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. A te esküvőd, azt csinálsz amit akarsz, sőt én már olyat is láttam, hogy polgári esküvő után eldobta a menyasszony a csokrot, szerintem azt templominál szokták, de már mindent lehet. Egyébként szerintem szoktak is lenni koszorúslányok polgári esküvőn is.
2008. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezek a dolgok leginkább a koszorúslányoknak nagy dolog, és a fényképeken mutata jól.

ìgy nagyon jól néz ki ha fényképen pár csinos kis vagy nagylány all körül.

2008. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ez a vágyad, mindenképp legyen koszorúslányod. Láttam én már olyat, hogy polgári esküvőn a menyasszony hosszú fátylát egy kisfiú és egy kislány vitte mögötte. Édesek voltak :D
2008. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet.
2008. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná, sőt, a polgárit célszerű kicsit ünnepélyesre fogni.
2008. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Igen, sőt saját lányod is.
2008. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, semmi nem tilos. Van aki a polgárit veszi komolyabban, van aki mindkettő, van akinek csak polgári van. Van ahol az a szokás, hogy a polgárit néhány nappal vagy héttel a templomi előtt megtartják farmerben két tanúval, és az nem is számít esküvőnek, csak egy szükséges hivatalos aláírásnak.
2008. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne! :)
2008. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!