Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom szólt, hogy anyukája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szólt, hogy anyukája mondta:az esküvőnkön a részemről meghívottakat nekem kell finanszírozni, felét az anyósom rendezi. Ez nem is gond csakhogy a vőlegényem és az anyósomék is tudják h milyen körülmények között élünk. Mit tegyek ez ügyben?

Figyelt kérdés
40 emberre nem kis pénz kell! Én minimálbéren vagyok, 58-at kapok kézhez. Anyám szoc. segélyen van amiből 20 ezret kap meg. Fizessük a rezsit, vásároljunk a konyhára. Hónapról hónapra élünk. Van mikor kenyérre se telik. De azért én álljam a fél cehhet! én csak polgári esküvőt szerettem volna, de mivel anyósom a fiának szeretett vna ebédet, így belementem. Ez már 3 hónapja téma volt, h. anyós rendez mindent,erre most kiderül mindez. Szerintem már az elején megmondhatta vna.Vagy nincs igazam? Bocs de ki kellett írjam magamból! reagáljatok rá légyszíves!!!
2009. márc. 4. 18:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En csak annyit fuznek hozza, hogy mindenhogy sertodes lesz a vege:

1.ha szolsz azert,

2.ha nem szolsz azert.

De halkan meselem csak, az anyamnak mar 30 eve a fejehez vagjak, a nagyszuleim (apamei) hogy a "budos-putris szabolcsi rokonai is az o penzukon zabaltak a gundel palacsintat."

Az mar csak mellekes, hogy pontosssan ugyanaz volt a szitu mint nalatok!Anyam kis eskuvot akart, anyos bekavart, anyam kozolte hogynincs ra keret, anyos pengetett, aztan anyam azota is ezt hallgatja... :(

Gondolozz!!!!!!

2009. márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!