Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik olyan, hogy egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nőt több mint 10 év múlva vesznek el, úgy hogy már gyerek is van?

Figyelt kérdés
Mi vezet idáig? Általában miért nem tették előbb ha már megvannak a gyerekek?
2011. máj. 8. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Meggyőződött róla, hogy komolyak a szándékai és nem a lóvéra pályázik..
2011. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek olyan családot, ahol tizenévesen esett teherbe a lány, majd több mint 10 évre rá házasodtak össze. Addigra már házuk volt, együtt éltek. Nem tudom pontosan, de úgy gondolom, h őnekik az volt először a legfontosabb, h a családnak meglegyen a helye és utána csak az esküvő.
2011. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nemmindenkinek fontos ez szerintem.

+ az utánna váláskor a kutyát is elperelnék néha egymástól.

+szerződést írni házasság előtt meg frusztráló

Mostanában könnyebben pattanak a nők, is férfiak is, ha nem jó, nem a helyreállítás az elsődleges cél.

Régebben több tisztelet volt, és egy nőnek megalázó volt , ha nem vették feleségül.

2011. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Sokan ugy vannak vele, hogy most mar minek az eskuvo, itt a gyerek, majd. Aztan a majdbol huzodnak az evek, "elfelejtik". Mikor a gyerekek mar nagyobbak, tobb idejuk van gondolkozni, nekiugornak a regi tervnek.
2011. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy példa, az özvegyi nyugdíj. Új házasságkötés esetén ez elveszik. A nyugdíjkorhatár elérése után lehet megesküdni. Így még 30 évet is lehet várni.
2011. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

-szerettek volna egy kicsit elegánsabb esüvőt, de a pénz addig másra kellett

-addig nem volt nekik fontos a papír, aztán később meggondolták magukat (lehet, hogy azért, mert úgy gondolták, kinyilvánítják a szerelmüket hivatalosan is, megtetszett az esküvő spirituális alapja... vagy azért, mert így könnyebben tudnak hitelhez/kölcsönhöz jutni... vagy a gyerekek miatt... nem tudjátok, milyen gonoszak tudnak lenni a gyerekek, egy csomó gelyről hallottam, hogy vki ki lett cikizve azért, mert a szülei nem voltak összeházasodva... nem is csak a gyerekek által, hanem a konzervatív szülők által is)

2011. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:27


Az ozvegyi nyugdij nem bevonando, ha a fel egyutt el valakivel/elettarsa van?

2011. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 16:33

Csak újabb házasságkötés esetén szűnik meg.Igaz, ezt a jogot a "kommunista" alkotmány 70 E §-a biztosította, ami év végén megszűnik.Az új alkotmányban ha jól tudom, a XVI..cikk rendezi ezeket.

2011. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:47


Koszonom valaszod.

2011. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi majdnem nyolc év után esküszünk ebben a hónapban, hét éve vagyunk jegyesek. Azért, mert most jött el az ideje. Mi mostanra értünk meg rá. Hamarabb azért nem házasodtunk, mert éltük az életünket, tanulás, elhelyezkedés a munkahelyen, munkahelyváltás, költözés...stb. Egyszerűen másra koncentráltunk. Én egyébként sem éreztem még magam olyan érettnek eddig a házasságra, nem tudtam magam férjes asszonyként elképzelni és családanyaként. Most mindkettőt megkapom (27 éves vagyok, most már itt az ideje). Én egyébként sem vagyok híve a korai házasságnak. Úgy gondolom, hogy bizony éveket kell eltölteni valakivel és főleg együtt is élve, hogy biztosak legyünk a döntésünkben. Sok házasság a kapkodás miatt megy tönkre. Elmúlik a lila köd és rájönnek, hogy nem a megfelelő emberhez mentek hozzá. Hamarabb nem derül ki, mert lehet, hogy egyes problémák csak évek múltával jönnek elő és akkor derülnek ki a dolgok. Nálunk nem lesz ilyen, mert mostanra megismertük egymás minden jó és rossz tulajdonságát, tudunk együtt élni és főleg szeretetben. Már sok mindent átéltünk együtt és tudjuk, hogyan kezeli a másik a problémás szitukat is.

Ez ránk érvényes és szerintem ugyanez a helyzet azzal is, aki 10 vagy 20 év után házasodik. Persze egyes esetekben anyagi vagy jogi megfontolások a döntőek. Ilyenek is vannak.

2011. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!