Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/Fiúk! Akik 1 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Akik 1 éven belül egymásba szerettetek, megesküdtetek és már talán a gyerek is útban van, még tart a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Óriási szerelem, összeköltözés, esküvő és talán gyerek 1 éven belül... lehetséges ez?
2010. júl. 7. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A vallásos barátnőmet 4 hónap után eljegyezték, összeházasodtak a 10. hónapban, aztán rá 2 évre összejött a gyerek is.

Van ilyen, de ahhoz főleg a férfinek is akarnia kell ezt.

2010. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
En 7 honap ismerettseg utan hazasodtam meg. Az eskuvo utan 4 honappal estem teherbe (tehat nem a gyerek miatt hazasodtunk). Mara van egy 2 eves gyerekunk. Nagyon boldogok vagyunk es semmit sem bantunk meg. Szerintem ritka az olyan par, mint mi, mert elejetol fogva annyira ereztuk, hogy ossze tartozunk. Sosem csalodtunk egymasban. A ferjem is nagyon elfogado. Szerintem csak igy lehet. Kozos celok, almok nelkul nem lehet jo hazassagban elni.
2010. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
vallásos--> nem bírták már szex nélkül...
2010. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Megeszküszünnk aaaa.... bablevesszreee!
2010. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje stimmel az esküvő és a gyerek még 7 évig tárgytalan volt. De igen, létezik és azóta is tart.
2010. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1 hónap együtt járás után összeházasodtunk.(két tanús esküvő) Lassan 8 éve vagyunk házasok,és gyönyörű 5 éves lány ikreink vannak..Még ma is szerelmesek vagyunk...

Nekünk bejött..

2010. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, mi is így vagyunk a férjemmel, sőt, nekünk beköszöntött a gólya, mikor még csak fél éve jártunk. De a baráti társaságunkban is van több példa, de még ezek csak pár éves házasságok. De szerintem egy háztasság nem azon múlik, hogy mennyit voltak előtte együtt.
2010. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is ebben vagyok. Illetve MI a párommal. Kíváncsi voltam tapasztalatokra:)
2010. júl. 7. 18:50
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Én a párommal 8,5 hónapja jöttem össze, házasok nem vagyunk, de már terveztük azt is, és a 16. hétben vagyok, ő nagyon szerette volna, én ráértem volna, de így alakult. Örülök neki nagyon utólag, és közösek a terveink, céljaink, sok a közös érdeklődési pont is. :) Remélem örökre együtt maradunk, én így tervezem, csakis akkor házasodom, ha az véglegest is jelenti.
2010. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%

Dec.végén jöttünk össze, februárban összeköltöztünk, júliusban megfogant a babánk, októberben pedig (pocakosan) összeházasodtunk, mindezt éppen 10 éve. Együtt vagyunk!

Úgyhogy hajrá, ha úgy érzitek, hogy titeket is egymásnak rendelt az élet! Sok boldogságot!

2010. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!