Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyáron férjhez megyek. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron férjhez megyek. A házassági szerződésért mennyit kell fizetni az ügyvédnek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 17. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvédek általában, ha vagyonjogi szerződést írnak akkor a vagyon meghatározott %-ában határozzák meg a megbízási díjat.
2008. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
16%
a házassági szerződés azt jelenti hogy nembízol tejesen a férjedben.egy házzasság alapja a bizalom ha ez nincs meg akkor mitsem ér.hidd el én tudom.mi 2007.08.18-án esküdtünk és nemirtunk semmilyen szerzőrést.
2008. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most bízom benne, de nem lehet tudni mi lesz pár év múlva. Válás,veszekedés... Én a biztosra akarok menni...
2008. febr. 20. 07:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed,hogy házassági szerződést akarsz.Ez nem bizalmatlanság,ez józan gondolkodás.Mindenkinek így kellene tenni,és akkor nem öldökölnék egymást a váló felek legalább az anyagiakon.Amit bármelyikük bevisz a házasságba,az addig a saját tulajdona marad,amíg nem cserélték másra.Miért kéne válás esetén megfelezni azt a lakást,amit esetleg én kaptam a szüleimtől?Csak azért mert megházasodtam?Ez nem lenne normális.Az ügyvédi költségekről nem tudok adatokat,de ha elkészítitek a szerződést,és neki csak hitelesíteni kell,akkor az óradíj költségébe is beleférhet.
2008. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
18%

Szia!

Én kérdezni szeretnék tőled!

Közösen egyeztetek meg a házassági szerződést illetően vagy inkább csak te akarod?

Ha az utóbbi, a vőlegényed hogy fogadta?

2008. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!