Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legénybúcsú gondolatától is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legénybúcsú gondolatától is rosszul vagyok. Lehet a baba miatt vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt.Az utóbbi időben elég sokat gondoltunk az esküvőre, csalásalapításra, hogy majd lassacskán...amikor eljön az ideje...Abba is hagytam a gyógyszer szedését, hogy teljesen kiürüljön a szervezetemből mire oda kerülünk, hogy babát szeretnénk.Óvszerrel védekeztünk a baba mégis csak úton van:)

Aminek én persze nagyon örülök, csak picit meglepett:)

Párommal ezért nemsokára összeházasodunk.

Az esküvőt persze a legénybúcsú előzi meg, amit leginkább párom haverjai szorgalmaztak..Egyből szervezték a táncos csajt...

Megmondom őszintén én nem mentem sehova a baba miatt, mert elég fáradt vagyok mostanság...Viszont egész éjjel a páromon járt az eszem, előző nap nagyon összevesztünk és ő így ment legénybúcsúra..Nem attól félek, hogy megcsal, csak egész éjjel előttem volt a kép, ahogy ő egy meztelen gyönyörű testű nőn legelteti a szemeit álló farokkal, amíg én otthon ülök a babánkkal a hasamban, és ez nagyon kikészített:(

Lehet, hogy a baba miatt vagyok ennyire érzékeny??

Rettenetesen rossz érzés és nem tudom ezt elviselni...

Tudom, hogy pasiból van, hogy az utcán is megnéz nőket ha épp nem vagyok ott, ez nem zavar, mert valamilyen szinten természetes, de az, hogy egész éjjel egy meztelen puncin legeltette a szemét (azaz remélem csak legeltette és nem tapizta is le)az kikészít:(

Mit tegyek, hogy elmúljon ez a szörnyű érzés??


2010. ápr. 11. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne fogd a babára. Szerintem anélkül is ugyanígy éreznél. Nyilván nem jó érzés, de! Gondolj abba bele, hogy BÁRMIKOR ha elmegy a haverjaival (gondolom ez néha megesik), vagy akár napközben is lehetősége lehet nőket nézegetni, tapizni, megcsalni Téged. Ha akar. Ehhez nem kell legénybúcsú. Az meg, hogy még Te is tudod, mi volt a program, számomra a bizalmat jelenti. Ne élj vissza ezzel, mert ha ilyen sárkány vagy, legközelebb azt se fogod tudni merre jár, nem hogy kivel és mit csinál.

Ráadásul pikkelyeid fognak nőni...

2010. ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát napközben nem billegetik meztelen p.csák magukat előtte, mivel szinte nincs is női kollégája...

És azt, hogy mi lesz azaz volt a legénybúcsún a drága barátai dörgölték az orrom alá buli előtt:S

Amúgy mondtam páromnak, hogy ha nem várnék babát nekem is lenne leánybúcsúm ahol táncolna nekem egy táncos fiú...Ezen persze egyből kiakadt, hogy szó sem lehetne róla...

Szóval...:(

2010. ápr. 11. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen... Terhes vagy!
2010. ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem kell ahhoz női kolléga, aki meg akarja csalni a párját, meg fogja oldani, hidd el! Nem is értem, ha ennyire nem bíztok egymásban, hogy akartok egy életet leélni egymással, ráadásul úgy, hogy épp gyereket vártok. Gondolom, ő is örül a kisbabának, miért tenne kockára Titeket? Ez csak egy legénybúcsú volt, ami 99%-ban így zajlik! Szerintem felesleges túlpörgetni a témát, higgadj le. Ha most ezen veszekedtek (nem is nagyon van min), akkor mi lesz később, ha igazi problémáitok lesznek?! Mert lesznek, mindenütt vannak. Megfigyeltem, ha az embereknek nincs bajuk, csinálnak maguknak. Picikét lazábban kell hozzáállni a dolgokhoz. Szeressétek egymást, ahelyett, hogy butaságokon vitatkoztok. Készüljetek az esküvőre, AZ lesz a Ti nagy napotok! Te pedig legyél szép, kívánatos kismama! Sok boldogságot kívánok!
2010. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!