Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szólhat bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólhat bele egy rokon az esküvőbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár hét és férjhez megyek/kis esküvő lesz,ebéddel,40fővel/.Addigra 20hetes kismama leszek,így egy szép,de egyszerű mell alatt bővülő ruhám lesz.Erre a párom nővérének a 14éves lánya kitalálta,hogy ő lesz a koszorúslány,méghozzá nagy,habos-babos bordó ruhában.De hogy néz ki,hogy a koszorúslány jobban ki van öltözve mint a menyasszony?És azt is kitalálta,hogy ő fogja a páromat bekísérni.Csak ez úgy volt,hogy a párom bent vár,engem meg apukám kísér be,így kerestünk zenét is.És a hab a tortán.Azt akarják,hogy a fényképezésre is vigyük a kislányt.De a hivatásos fotós így is csak 15képet csinál rólunk,amit betesz egy albumba,így azt szerettük volna,hogy csak mi legyünk a képeken,de a nővére ragaszkodik hozzá,hogy a kislánya is rajta legyen.Pedig mondtuk,hogy amit egy amatőr fényképész rokon csinál,azon rajta lesz már a kislány is,meg az egész násznép,de neki ígysem tetszik..:((Majdnem az jön ki,hogy legyünk hálásak,hogy bekíséri a páromat az unokahúga/pedig nem is kértük fel/.Nem akarok veszekedést,de így nem fogom jól érezni magam.Mit csináljak?A párom felajánlotta,hogy elintézi,de félek,hogy ebből nagy balhé lesz..
2010. máj. 17. 13:47
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%
Undorító amit tesznek. Ez nem a kislányról szól. S mit mond? Az már az ő baja.
2010. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%
Balhé kesz....az baj, de ez a te napod, meg a párodé.Úgy legyen ahogy ti szeretnétek.Ha felajánlotta hogy elintézi, akkor hagyd.Neked legyen tökéletes napod ne az övék.....
2010. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
91%

Ez a Te/Ti nagy napotok

Minden úgy legyen ahogy Te/Ti akarjátok.

Ne egedj, ne akarj kompromisszumot mert esetleg életed végéig bánni fogod

2010. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
80%

a 14 éves hölgyike nem normális, küldjétek el finoman a francba, majd a saját esküvőjén nyomuljon, ne nektek kavarjon


bízd a párodra a dolgot, NEKED és a párodnak kell jól érezni magatokat, nem annak a kis libának


ja és gratu a babához:)

2010. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen nagy balhé nem lesz. Mondd meg a párod testvérének a Ti forgatókönyveteket, és ha belevauzik, akkor határozottan mondd, hogy "Köszönjük Sárika, de mi úgy csináljuk , hogy..." ezeket a "berögzött, ki ha nem én ??" embereket csakis határozottsággal lehet megfogni,abból értenek.
2010. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
16%
Esküvőt minek rendezni, mikor 20 hetes terhes vagy? A mai világban egyre inkább dívik az a szokás, h. a nők véletlenül lesznek terhesek és utólagosan lesz minden,; házasság, esküvő...Ha a srác nővére lennék én is megsértődnék ilyeneken. Szerencsére nincsen testvérem..és elég gyerek vagyok még olyanokhoz, h. esküvő. Az életem során soha nem kellett fiút, férfit fognom inkább menekülni tőlük....Az élet sokkal több szebb dolgot is tartalmaz, mint egy házasság. Pl. Janics Natasa házassága..és utána válás...
2010. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
85%
Ez a TE napod. Ne engedj a hisztis kiscsajnak, mivel nem kérted fel koszorúslányodnak, így nem is lehetne az!!! Szóval mondd meg nekik h elfelejtheti a habosbabos ruháját meg a fotózkodást is...különben otthon marad. Nehogymáremiatt legyen rossz élmény neked a saját esküvőd!
2010. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
72%

13:58-as

Miről beszélsz?

2010. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólókkal.

semmi joga beleszólni, mivel ez nem róluk szól,hanem RÓLATOK! a ti esküvőtök, és úgy kell zajlania, ahogyan ti szeretnétek!


Engem ilyen helyzetben az sem érdekelne,ha balhé lesz belőle, ugyanis nekik elvileg semmi közük ehhez, inkább örüljenek,hogy ott lehetnek és veletek ünnepelhetik ezt a szép eseményt.


És a helyedben hagynám,hogy a párod elintézze, vagy ha nem sikerül, én a helyedben odaállnék eléjük és megmondanám a véleményem az biztos!

Ez a TI napotok, és nem szabad hagyni, hogy bárki elrontsa, megváltoztassa a terveiteket.


Ha ő bordó ruhában akar fotózkodni,hát hajrá, menjen el a fényképészhez,fizesse ki és csinálnak róla képeket.

2010. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
82%

13:58-as miről beszélsz? Bár az élet fájdalmas, ebben bőven részese lehetsz.

A te életed, a te esküvőd kedves kérdező.

2010. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!