Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha június 10-én van az esküvőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha június 10-én van az esküvőm és június 8-án meghal egy közeli rokon pl. nagymama, nagypapa, stb., el kell halasztani sz esküvőt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én biztos elhalasztanám, nem nagy dinom dánomot csapnék....
2008. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentöl függ.

Nálunk a nagypapám halt meg 1,5 hónappal az esküvö elött, de nagy beteg volt már. nem halasztottunk mert bárki meghalhat a következö alkalomkor is, igaz a mi családunk nem bulizott nagyon de barátok férjem rokonsága jól érezte m agát, következö év tavaszán a nagymamám halt meg.

de az unokatesóm esküvöje elött az anyukája halt meg ott sem halasztották el csak a lagzit törölték egy kis ebéd volt a tanukkal.

2008. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan te érzed. Kelleni nem kell. De ahogyan az előttem szólóak is írták, ilyenkor nem felhőtlen az ünneplés.
2008. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Én NEM halasztanám el. Gondolold csak el, mindent lefújni az esküvő előtt, akár csak pár nappal is.
2008. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem halasztanám el,de a nagy partizás helyett inkább csak egy szolíd vacsi lenne a boldogító igenek után.Ha nyári esküvőt mondasz le,akkor csak a foglalód a terembérek és még egy csomó minden veszik el.Ez akár 50-60ezer forintra is rúghat.(Mi olyan 40ezernyi foglalót raktunk le,pedig kis esküvő volt és télen...)
2008. febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
valahogy nem igazán hiszem,h ki tudnám mondani a boldog igent,mikor éppen a legnagyobb fájdalmat érzem át...elhalasztanám,akár milyen költségbe kerülne...és nem vagyok gazdag..nekem az számítana,h a lelkemben mit éreznék...
2008. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy anyum mondta, egy esküvő-egy haláleset. És milyen igaza van. Én azt gondolom erről, hogy ez az élet rendje. Talán könnyen beszélek, hiszen sem esküvőm nem volt még, és nagyon remélem, hogy előtte nem hal meg senki (bár akkor ellentmondanék a "nagy elmélettel" - noha nem menetrendszerű a dolog). Hatalmas dínomdánomot én sem csapnék talán, de attól nem állhat meg az élet, mert valaki meghal. Lásd a kínaiak nem szomorkodnak a temetésen, vidáman, a bulival utána búcsúztatják, büszkén visszagondolva arra, hogy mennyi sok szépet megélt ezen a világon, de ha mégsem, most megkönnyebbül a lelke. Talán én úgy csinálnám, hogy az esküvőn szót ejtenék a halálról, elmondanám, vagy pl. a pap a templomban, hogy ezt a gyönyörű napot azért mégis beárnyékolja valami, de amint egy élet távozik, egy új kapcsolódás esélyének adhatunk lehetőséget.
2008. nov. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!