Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beatles: He comes the sun jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beatles: He comes the sun jó bevonuló zenének a polgári ceremóniára? Vidám és aranyos!

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó! ;)
2009. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó bizony! Sok boldogságot!
2009. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt a számot, a kocsiban is sokat hallgatom! Tökéletes! Hajrá! ;o)
2009. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2009. júl. 29. 13:14
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem vagyok nagy Beatles rajongó, de én is szeretem ezt. Én se bírom a szokásos romantikus-megható zenét, nekem az Amelie csodálatos élete c. filmből volt valamelyik Yann Tiersen szerzeménye.
2009. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Depeche Mode Somebody :D Martin dalai sokkal jobbak.
2009. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szomoró szám, mármint hogy valaki valamilyen megrázkódtatáson van túl, de már jön fel a Nap...
2013. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!