Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megmernétek tenni? Megtennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmernétek tenni? Megtennétek azt, hogy titokban a szülők tudta nélkül házasodtok meg a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pontosan egy hónapja én is megtettem, a párom szülei és barátok voltak az esküvőn, őket nem hivtuk meg, mert nem tartom rá érdemesnek őket, azok után, amit tettek velem.

34 éves nő 35 hetes kismama

2011. jún. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én szüleim már 10 éve együtt voltak, már gyerekük is volt (nővérem) amikor összeházasodtak. nem akartak nagy felhajtást, ezért két tanúval (anyum öccsével és egy barátjukkal) megtartották az esküvőt. nem lett belőle nagy botrány, idén lesz a 22. házassági évfordulójuk :)
2014. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!