Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki 18-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 18-22 évesen kötelezte el magát?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatait várom, akik nagyon fiatalon, kb 18-22 éves koruk között ismerték meg azt a párjukat akivel sok éve együtt vannak már. Együtt élnek már esetleg össze is házasodtak vagy van gyerek is. A kérdés, hogy nem bánják egy percig se, hogy nem "kóstolgattak" másfele is, hogy ilyen fiatalon már egyetlen nő/férfi mellé tették le örökre a "voksukat"? Nem gondolják úgy, hogy egy kicsit kellett volna élniük, pasizgatni, csajozgatni, flörtölgetni, ahelyett hogy ilyen hamar elköltelezték magukat?
2009. ápr. 2. 15:54
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák! vannak akik a könnyed életet választják és nem bánják meg pont azért mert ilyenek! és vannak a családcentrikus emberek akik szintén nem fogják megbánni ha fiatalon nősülnek/férhezmennek mert ők meg azt szereteik és ugy teljesek! Persze csoportokra osztani lehetne még....
2009. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nejem elvettem, 19 éves volt. 8 éve vagyunk házasok, egy két éves gyermekünk van, no problémó :)
2009. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a feleségem. 22 éves volt, amikor elvettem (én meg 25).


Szerintem ha az ember teljesen biztos benne, hogy rátalált a párjára (mint ahogy mi is így voltunk/vagyunk ezzel), akkor onnantól már egyszerűen nincs mit sajnálnia, hanem csak örülnie - de azt viszont annál inkább.


Plusz a magam részéről sose értettem, mi a jó abban az úgynevezett pasizgatásban/csajozásban, amikor az ember csak hülyíti a másikat (fogalomzavar elkerülése végett hülyítésnek értem azt is, amikor az ember esetleg azt hiszi/gondolja, hogy szereti a másikat, de valójában nem), és néhány hetente/havonta váltja a párjait.

Ha egyszer talált valakit az ember, aki tökéletesen megfelel, akkor minek még kavarni?

2009. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egészen 16, a férjem meg 22 volt amikor megismerkedtünk. 5 év múlva összeházasodtunk, most már 12 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van. Imádjuk egymást, egymás legjobb barátai vagyunk. Viszont egy ponton kijött az, hogy nem tudtam "élni": közös megegyezéssel nyitott házasságban élünk, de mindkettőnknek így jó... Nincs féltékenykedés, nincs veszekedés, béke és nyugalom van. :) Lehet, hogy akkor sem lenne másképp, ha 25 évesen ismerem meg.
2009. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 20, a férjem pedig 23 volt mikor megismerkedtünk.Ennek már több mint 8 éve. Azóta lassan 5 éves házasok leszünk s van egy gyönyörű 7 hónapos kicsi fiúnk.Mindketten sokat dolgoztunk a baba előtt s építettünk egy szép kis házat minimális (3 millió) hitellel. Ha azt nézem fiatalok vagyunk, s megvan mindenünk amire vágytunk.Más meg még ilyen korban gondolkodik, hogy mi is legyen.... mi meg csak élvezzük amiért keményen megdolgoztunk.Én örülök, hogy így alakult az életünk.Mi boldogok vagyunk így. :)
2009. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen találtam rá az igazira, ő 22 éves volt. 7 éve vagyunk együtt, összeházasodtunk, van egy gyerekünk.

SOHA nem bántam meg, most is szerelmes vagyok belé.

Ő viszont sokszor elbizonytalanodott, nagyon súlyos dolgok voltak.

Szóval nem tudom a választ...

2009. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 20. a férjem 22. volt, amikor megismerkedtünk. Most én 30 vagyok, nyáron lesz 2 éve, hogy összeházasodtunk, van egy 12 hónapos babánk és egy pocaklakónk. Boldog, kiegyensúlyozott családként élünk.

Mindketten kóstolgattunk másokat is korábban. Én 18-19 évesen éltem együtt egy fickóval, nem jött össze az a kapcsolat, ezt nem bánom egy percig sem! Futó kalandjai, "járások" voltak mindkettőnknél, én úgy érzem, és szerintem a férjem is, hogy mindketten kiéltük magunkat.

2009. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Alig múltam 22 mikor hozzá mentem a férjemhez aki akkor 27 volt. Ennek 2 éve. 4 éve vagyunk együtt, van egy 6 hónapos kisfiunk. Jó páros vagyunk, Ő nagyon jó Apa, szerető férj, én ilyet kerestem. Én még néha hebrencs vagyok, de soha nem feledem, hogy Ő ajándékozott meg az Aprótalpunnkal.

Én úgy gondolom kiéltem magam 19-20 évesen. Volt előtte egy 2 éves kapcsolatom is, meg 3 rövidebb. Nekem ennyi elég volt! Soha nem tetszett az a fajta élet amit a mostani tizen- huszon évesek művelnek. Tisztelet persze a kivételnek.

Nekem így jó :)

2009. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ismertem meg a páromat..1 hónap után összeköltöztünk, és azóta, immár 5 éve boldogságban szerelemben élünk. :) ja, és idén lesz az esküvőnk.
2009. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok.. egyáltalán nem érzem úgy, hogy pasizgatnom vagy flörtölgetnem kellett volna, vagy kellene.. a sors kegyes volt hozzám és korán megtaláltam azt akire mindig is vágytam.. csak Ő kell, senki más. :)
2009. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!