Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki 18-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 18-22 évesen kötelezte el magát?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatait várom, akik nagyon fiatalon, kb 18-22 éves koruk között ismerték meg azt a párjukat akivel sok éve együtt vannak már. Együtt élnek már esetleg össze is házasodtak vagy van gyerek is. A kérdés, hogy nem bánják egy percig se, hogy nem "kóstolgattak" másfele is, hogy ilyen fiatalon már egyetlen nő/férfi mellé tették le örökre a "voksukat"? Nem gondolják úgy, hogy egy kicsit kellett volna élniük, pasizgatni, csajozgatni, flörtölgetni, ahelyett hogy ilyen hamar elköltelezték magukat?
2009. ápr. 2. 15:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen házasodtam, a párom 27 volt akkor. Nem azért esküdtünk, mert egy baba útban lett volna, hanem, mert késznek éreztük magunkat rá. Nem flörtölgettem meg bulizgattam előtte, de abszolút nem hiányzott ez nekem soha. Nem bántam meg, életem legjobb döntése volt!
2009. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

jelentkezem. :) 18 évesen jöttünk össze, mindkettőnknek az első kapcsolat volt. Egyszer szakítottunk három év után két hónapra. Utólag azt mondom, hogy jót tett a kapcsolatunknak. Idén lesz 10 éve, hogy együtt vagyunk. Másfelé nem volt kóstolgatás. Gyereket nem tervezünk, házasságot úgyszintén nem. Úgy gondolom, hogy ha együtt akarunk maradni, akkor nincs szükségünk ehhez egy papírra, ami ezt igazolja, ha pedig valamelyik fél ki akar lépni belőle, akkor nem ez a papír fogja visszatartani.


Hogy bánom-e? Én nem. Élek én így is, nem gondolom, hogy a "több jobb". Van olyan, akinek az én verzióm nem jönne be, az biztosan másképp csinálja.


17.41: bocs, hogy offolok, de muszáj megkérdeznem tőled: miért nem válhatsz? Iszonyat rossz lehet így...

2009. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem itt, de a nagyszüleim tavaly voltak 50 éves házasok, mama 20 éves volt, amikor összeházasodtak, nagyapa 26. Persze más világ volt, de manaspág olyan nehezen sikerül probléma nélkül az igazi mellett kikötni, nem egyszer több kört kell megtenni ugyanazzal, mire sikerül.
2009. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

szia 20:56-os

sajnos a szüleimmel összeépítettük a házat,így eladhatatlan

a szüleim 70 felett vannak,édesanyám súlyos beteg,és már nem lesz jobb az állapota

gyermekeimből a legidősebb lányom már külön lakik,a két fiatalabb főiskolás,a fiam középiskolás

megfenyegettek,ha nem szakítok a kedvesemmel,többet nem jönnek haza

azóta titokban találkozunk

sajnos nekem ő a nagyszerelem,de a gyermekeimet,szüleimet soha nem tudnám elhagyni

így marad időnként az a 1-2 óra boldogság amit a kedvesemtől kapok (ő nőtlen,egyedül van,és ami még baj fiatalabb nálam)

szóval ezért nem tudok váltani

aranyos vagy hogy megkérdezted,jó volt elmondani,néha így könnyebb

2009. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Jah igen,anyám,nagynéném(mellesleg anyu legjobb barátnője) és kerianyum,tripla esküvő volt,mind a 3an 22 évesek.

26 éves házasok lesznek mind a 3an augusztusban.Lássuk csak,kerianyumék boldogok nagyon,nénikémék nem,nagybátyám iszik,apámékról ne is beszéljünk.Jobb lett volna váriuk,de hát '83ban a korán házasodás volt a divat:S

2009. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
100%
17 évesen ismertem meg a páromat 1 év után összeköltöztünk albérlrtbe az otthonunktól 300km-re akkor volt pár nehéz hónap, hogy bántam a korai elkötelezettséget, hiányoztak a haverok,a buli. sokat gondolkodtam azon mi lett volna ha... ha még szórakozom, ha megismerek másokat. ma már belerázódtam az önnáló életbe és boldog vagyok, hogy így döntöttem anno. (Azóta megvolt az eljegyzés és az esküvőre készülünk :-D)
2009. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen ismertem meg a barátomat,amikor fősulira kerültem.Ő nálam 2 évvel idősebb.Most voltunk háromévesek és nagyon szeretjük egymást:)Nekem ő az első,minden szempontból,ami nem mindig volt jó,egyszer megtörtént hogy másra "tekintettem",de rájöttem,nekem ő az igazi:)

Idén januárban összeköltöztünk és most fogunk elkezdeni dolgozni is.Gyerek még nincs,majd egyszer valamikor:)

2009. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia 21.37-es,

köszönöm, hogy elmondtad. Nagyon sajnálom... :(

2009. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
En 18 eves voltam az exem 23 amikor osszejottunk, 20evesen szultem a kislanyom majd 21 evesen mar egyedul neveltem mert lelepett.... most 32 vagyok 4 eve a mostani parommal vagyok, aki nagyon szereti a kislanyom es persze engem, a nyaron lesz a lagzink :D
2009. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

én 17, párom 18 volt amikor megismerkedtünk. most már 24-25 évesek vagyunk, ugyanúgy imádjuk egymást. bár még nem volt eljegyzés, meg esküvő. de tervben van minden.

előtte nem sokat "éltünk", volt kapcsolata mindkettőnknek. de alapvetően nem vagyunk a bulizós fajtából.

2009. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!