Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki 18-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 18-22 évesen kötelezte el magát?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatait várom, akik nagyon fiatalon, kb 18-22 éves koruk között ismerték meg azt a párjukat akivel sok éve együtt vannak már. Együtt élnek már esetleg össze is házasodtak vagy van gyerek is. A kérdés, hogy nem bánják egy percig se, hogy nem "kóstolgattak" másfele is, hogy ilyen fiatalon már egyetlen nő/férfi mellé tették le örökre a "voksukat"? Nem gondolják úgy, hogy egy kicsit kellett volna élniük, pasizgatni, csajozgatni, flörtölgetni, ahelyett hogy ilyen hamar elköltelezték magukat?
2009. ápr. 2. 15:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
14:24 nálunk is ez a felállás, csak nálunk már 14 hónap után megkérte a kezem, és idén házasodunk. Együtt élünk! :-)
2009. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megházasodtunk, 19 voltam.
2009. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
20 éves voltam mikor férjhez mentem 2 évnyi járás után. Eltartott egy darabig mire megszoktuk és elfogadtuk egymás hibáit és ez a lényeg. Már 14 éves házasok vagyunk és szerintem jól összecsiszolódtunk,sokszor már a nézéséből tudom mire gondol. Nem bántam meg. Még mindig fellángol a szerelem köztünk.
2009. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
19 éves voltam, mikor megismertem a páromat, ő 21 volt. 3 hét után összeköltöztünk, 6 hónapra rá teherbe estem. 4 hónapos a babánk, jövő hónapban lesz az esküvőnk. Egy percig sem bántam meg, hogy így alakult.
2009. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves voltam a párom 30 amikor 6 éve megismerkedtünk,már van egy 11 hónapos kislányunk és 12 hetes terhes vagyok,májusban lesz az esküvönk és imádjuk egymást!Mi az első perctől éreztük hogy megtaláltuk egymásba az igazit! :)
2009. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
100%
Szia!Mikor mi összeházasodtunk Én voltam 21-a férjem 34,most vagyok 26 éves és a második babánkat várjuk,a kislányom 2,és fél éves.Előtte úgy gondolom szórakoztam és pasiztam eleget,ahhoz,hogy érezzem már több kell,mint buli/pár egy éjszakás kaland,és valóban egy percet sem bánok,hogy 21 évesen férjhez mentem.Sőt!Megtanultam ezáltal felelősséget vállalni mindenhol munkában is, a párkapcsolatban is,az együttélésben is,és "háziasszonyként" helyt állni .Idén az 5.házassági évfordulónk lesz augusztusban.Sok akadályt kellett leküzdenünk,hogy együtt maradjunk a házasság kötésünk előtt (anyai beleszólások-ellenhangolás stb....)de ha két ember között létrejön megértés,elfogadás, sok beszélgetés(persze más is kell egy kapcsolathoz)akkor nem lehet elszakítani,és el választani azt a párt akik egymást akarják.A környezetünk harmóniában áll velünk,és a párommal is jó,a kapcsolat igaz köztudott a szerelmi mámor eltűnik....úgyhogy egy jó házassághoz,kell a sok beszélgetés,és szerintem a baráti viszony is,és nem feltétlenül CSAK SEX.Bármilyen okból is érdeklődsz azt tudom javasolni mindig arra törekedj ami neked,vagy a párodnak jó,és ha eléggé szeretitek egymást sem a korkülönbség,sem pedig más tényező nem akadályozhat meg abban,hogy együtt maradjatok,együtt éljetek :-))Kitartást...és hajrá...
2009. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Én 23, feleségem 20. Most decemberben házasodtunk össze, 4 év után.....és semmi nem változott.:-) Ugyanúgy szeretjük egymást, de talán ennél jobban már nem is lehetne.

2009. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
68%

Szerintem ez embertipustól függ, ezt a szivem mondja...

De ha az eszemre hallgatok akkor azt mondom érdems 23- 25 éves koráig pasizni csajozni és csak utánna letelepedni. Ohatatlan hogy párszor pofára esik az ember vagy kosarat kap de ez vele jár. Mindenki megtalálja a párját előbb utóbb. Amig nem hancúrozott az ember pár partnerrel nem is tudja biztosan kijelenti hogy igen ő az igazi. Igazság szerint a lányok simán el tudják képzelni hogy az első kapcsolatuk legyen az utolső is, de forditva ritkábban. Az élettapasztalathoz hozzátartozik a apcsolat építése és felbontása is. Tapasztalat szerint én is összebútoroztam az első normálisnak látszó nővel 19 évesen, s ezért összevesztem családommal is, nem hallgattam anyámra és örökre megbántam, mert elpocsékoltam 6 évet az életemből a fene nagy önállóság miatt. Pedig mARADTAM VOLNA OTTHON, BULIZTAM VOLNA AMIG LEHET. Útólag belegondolva jobb lett volna de korán fel akakrtam nőni hiába... Fiamnak, lányomnak is ezt fogom mondani, bulizzon ismerkedjen, dugja meg a környék összes nőjét élvezze az életet, közben legyen értékrendje, önkontrollja, ugyanakkor dolgozzon is meg a pénzért amit elkölt... De mindíg tudja hogy ide jön haza, itt mindig meghallgatják, itt mindig biztonságot talál, és addig marad míg jólesik, de max 30 éves koráig:)

2009. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én csak a szüleimről tudok mesélni, anyám 14 apám 16 volt amikor elkezdtek járni.. 18 éves volt anyám amikor megszületett a bátyám, utána 24 évesen jöttem én,sajnos apám 2x megcsalta anyámat, de a szerelem, és persze mi erősebbek voltunk és immár 25 éve együtt vannak!!!
2009. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!