Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 22 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés

Szóval most 21 vagyok,a vőlegényem 33.Most volt az eljegyzésünk,és nem szeretnénk 4-5 évig jegyben járni,hanem szeretnénk jövőre összeházasodni,akkor tölteném a 22-t.

Együtt élünk,ő dolgozik,meg én is részmunkaidőben,magunkat tarjuk el.A gond az az,hogy én még egyetemista vagyok,alapképzésre járok.Szerintetek ez így ciki?Mert én nagyon szeretem őt,és ő is engem,úgy érzem ő az igazi,mert még soha,senki iránt nem éreztem ezt,amit iránta...Csak kicsit aggódom,hogy megszólnának,és hogy az akkor rosszul esne...


2011. júl. 27. 21:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
21%

Gáznak nem gáz, de ésszerü döntés lenne egyetem után, mikor már megvan a munkahelyed stabilan stb, erég sok minden kiderül addigra.

Sajnos könnyen lehet hogy ő már másképp gondolja addigra vagy épp te. Ne igy legyen, de a munka (és a gondok) sok mindenre rávilágitanak, hallgass rám.

2011. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
68%

Ha a barátommal hasonlóan élnénk, mint ti - tehát megy az együttélés, magunkat tartjuk el, stb - akkor én akár most is hozzámennék. :) Lehet korai lenne, de akkor is. :) Cikinek semmiképp sem ciki.

20L

2011. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Egyébként lenne még egy kérdésem,ez nem annyira ide kapcsolódik,de azért felteszem,hátha valaki tud tanácsot adni...

Szóval ugye gondolkodtam a ruhán,és mivel azért amiben lehet (persze nem a minőség rovására) szeretnénk spórolni,a ruhára sem szeretnék száz ezreket költeni (ilyen árakkal is találkoztam),arra gondoltam,hogy nekünk van otthon egy esküvői ruha,ami már nem olyan divatos,de hogy azt esetleg egy ügyes varrónő át tudja kicsit alakítani?Vagy akkor már többe kerül a leves mint hús?Nem régi családi darabról van szó,nem anyukám vagy nagymamám ruhája vagy ilyesmi,úgyhogy nem sajnálom átszabatni...

2011. júl. 27. 21:17
 14/42 anonim ***** válasza:
58%

Nem gáz én is 22 voltam és a férjem is mikor összeházasodtunk és én is főiskolára jártam még akkor.

Idén leszünk 6 éves házasok!

2011. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%

18évesen mentem férjhez. :) mindenki rosszat jósolt. (párom 27volt) azóta van 3gyerekünk és idén leszünk 7éves házasok.

ha te is biztos vagy a dolgodban, akkor rajta! nem az életkor dönt.

2011. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán nem gáz. Sőt! De ha már felmerült benned ez a kérdés, akkor valószínű, hogy te még nem állsz rá készen. Ezért azt javaslom, hogy még hanyagoljátok a témát még egy kicsit.
2011. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
56%
En 21 voltam. Abszolut nem ciki. Miert lenne az? Miert kell masokkal foglalkozni? 30-35 eves hazasodoknak meg mar azert szolnak be, mert "oregek". Sajnos a pletykat mindenkirol legyartjak. En is mikor meghazasodtam, visszahallottam, hogy egyesek szerint csak baba miatt hazasodik valaki ilyen fiatalon, pedig nem voltam terhes. Kit erdekelnek az ilyen emberek? Az ilyen pletykas senkihaziak velemenyere miert adsz? Akarmit teszel, akarmilyen jo vagy, ugyis pletykalnak. Nehogy mar ilyenek miatt varj meg evekig, ha ti egyszer nem akartok olyan sokaig varni.
2011. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Tényleg mindenkinek köszönöm a kedves,biztató válaszokat :)

Én tényleg késznek érzem magam erre,és mindig az volt a vágyam,hogy fiatalon menjek férjhez,és amennyire a tanulás és a munkába állás engedi,fiatalon legyek anyuka (bár ez sajnos eléggé ki fog tolódni az iskola miatt...)

2011. júl. 27. 21:20
 19/42 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy gáz, és miért szólnának meg?


Egyébként is a te életed, ne essen rosszul: aki ilyesmiért megszól, annak annyira nincs saját élete, hogy csak ilyesmivel tudja lefoglalni magát? Esetleg ezt megkérdezheted a beszólóktól :)

2011. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 omgwtff válasza:
29%

Nem az a kérdés,hogy ciki e vagy sem?! Nem bántani akarlak,de elsősorban magadat kérdezd meg,h-. biztosan akarod e a dolgot,hiszen ha biztosan akarod akkor nem vadidegeneket kérdezel meg erről. Neked kell eldöntened,hiszen mindenki más :)pl én 26évesen még mindig nem akarok férjhez menni pedig 7éve van párom.

Amugy sok szerencsét és ne kételkedj!!! ;)

2011. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!