Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 22 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés

Szóval most 21 vagyok,a vőlegényem 33.Most volt az eljegyzésünk,és nem szeretnénk 4-5 évig jegyben járni,hanem szeretnénk jövőre összeházasodni,akkor tölteném a 22-t.

Együtt élünk,ő dolgozik,meg én is részmunkaidőben,magunkat tarjuk el.A gond az az,hogy én még egyetemista vagyok,alapképzésre járok.Szerintetek ez így ciki?Mert én nagyon szeretem őt,és ő is engem,úgy érzem ő az igazi,mert még soha,senki iránt nem éreztem ezt,amit iránta...Csak kicsit aggódom,hogy megszólnának,és hogy az akkor rosszul esne...


2011. júl. 27. 21:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
57%

Én 23 évesen fogok férjhezmenni, de alig nézek ki 16nak:)

Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt! Én nagyon büszke vaygok rá, hogy én vagyok az első a barátnőim közül. Anyukámnak 22 évesen már 4 éves gyerekr volt és 4 éve volt férjnél:)

Sok boldogságot!

2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az a gáz,aki 26 évesen,7 éve van a párjával és nem akar hozzámenni. Ez a kapcsolat aligha szilárd.

A legideálisabb korban vagy a férjhezmenetelhez,és a szüléshez. Ha jól megértitek és szeretitek egymást,akkor minden OK. Én is 21 évesen mentem férjhez,ezelőtt 30 éve,és nem bántuk meg.

A ruhával kapcsolatos kérdésedre,egy jó varrónő kevés munkával tud divatos ruhát csinálni a régiből.

2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
74%

Tegnap mentem férjhez-22 éves lány

Gázosan boldog vagyok;)

2011. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
79%

Én 20 éves voltam, párom 28éves, amikor összeházasodtunk.Akkor jelentkeztem főiskolára,ami a lakkhelyünktől 300 km-re van, így koleszos lettem.Míg tanultam nappalin, Ő dolgozott. 2006-ban lediplomáztam, 2009-ben megszületett a kisfiúnk.9 éves házasok voltunk ebben a hónapban, és boldogan élünk.......:)

Szóval nem bántam meg, hogy nem később házasodtunk össze.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

2011. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
73%

Szerintem nincs semmi baj ezzel. A házasság nem változtat túl sokat, attól még mehettek bulizni, táncolni és Party-ni!

A gyerekvállaláshoz még szerintem fiatal vagy! :)

2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
37%
Igen gàz, ha màsoknak a rosszindùlatù irigy véleményével foglalkozol. A ruhàt meg szabasd àt, ez is költség- megtakaritàs.
2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
58%

tök vicces, h valakik szerint akkor lesz komoly egy kapcsolat, ha összeházasodnak a felek :)

szerintem meg nem. én konkrétan esküvő-fóbiás vagyok, utálom a felhajtást, de még az is sok lenne, hogy aláírjak egy papírt arról, h életem végéig szeretni fogom a páromat. mi van, ha nem úgy jön ki a lépés? akkor hazudtam? nem szeretnék annak hazudni, akit szeretek.


a kérdésre: szerintem fiatal vagy hozzá, ellenben a vőlegényed pont jó korban van.

ha szereted, és szeretnél esküvőt, akkor menj hozzá, az idő meg majd eldönti, h összeilletek-e hosszú távon.

2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy gondolom, mindenki csinálja úgy, ahogy neki megfelel. Ha a házasság nem gátol a továbbtanulásban, én l. biztos nem szólnék egy rossz szót se. Amúgy se szoktam "megszólni" senkit, csak egyszerűen nem tartom helyesnek, ha egy nő feláldozza a munkáját vagy a tanulmányait. (Meg szokták utólag bánni.) De ha jól értem, Nálad erről nem lenne szó, akkor meg miért ne házasodnál, ha szeretnél?
2011. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
72%

Arra nem gondoltál,hogy bérelj ruhát az esküvőre? Szerintem vidd be egy varrónőhöz a ruhát és kérdezd meg, hogy mennyi lenne! De szerintem a ruhabérlessél jobban jársz!

Sok boldogságot!!

UI.:Mikor lesz az esküvő? Tél, nyár, tavasz vagy ősz?

2011. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem gáz, de azt gondolom hogy neked még nem kéne.


A férfi 11 évvel idősebb, mint te), az egyetemet be sem fejezted, és nagyon bizonytalannak tűnsz. Azzal foglalkozol, hogy mit szólnak mások ehhez vagy ahhoz...egy házasság nem állhat szilárd érzelmi alapokon, ha az ember nem tudja biztosan, hogy kicsoda maga és mit akar.


És korántsem biztos, hogy ez az ember az életed nagy szerelme, különösen nem a társa - azt az ember sokszor hiszi úgy, amikor nagyon fiatal és nagyon vágyik a szeretere, a boldogságra és a biztonságra.


Én 22 évesen azt gondoltam egy emberről, hogy nélküle az élet nem ér semmit, a Nap sem kel fel, szerelmes verset írtam neki, hagytam, hogy megtaposson, nem akartam látni, hogy csak a soha nem volt apámat és az iránta táplált szeretet-vágyamat vetítettem rá, és vártam, hogy szeressen. Olyan kis dinnye voltam, hogy az elképesztő, de megértem az akkori magamat, mert az ember csak ilyen: vágyik a szeretetre és nem akarja látni a valóságot, mert esetleg nagyon az fáj.


Szerencsére, a józan eszem soha nem hagyott el, és a megérzéseimre is hallgattam - szerelem ide vagy oda.

Ma a fejemet verném bele a falba, ha 22 évesen otthagytam volna az egyemet érte, ha most a lába kapcája lennék, ha egy pokoli házasságban élnék (ma már tudom, hogy én ki vagyok és ő milyen ember).


Hosszú évek óta boldog házasságban élek és szívből örülök, hogy az az ember a társam, aki 22 évesen a legeslegjobb barátom volt, és eszembe sem jutott, hogy több is lehet, mint barát.


Ez az én véleményem és tapasztalatom. De ha te férjhez akarsz menni, akkor senki sem fog tudni lebeszélni a frigyről. Hiszen ez a te döntésed és a te életed. Ugye?


Minden jót!

2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!