Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldjam meg? Esküdjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? Esküdjünk titokban?

Figyelt kérdés

Idén szeretnénk összeházasodni. Mi ketten és 2tanú.De az anyós jelölt biztos kiakad,hogy még őt se hívjuk.Megérteném,mert egy szem fia,de mi már megbeszéltük a vőlegényemmel. Az anyós az eljegyzésünknek sem örült.

Nem szeretnénk nagy patálét mert nincs arra keret, illetve van félretett pénzünk,de azt háztartási dolgokra szeretnénk költeni. Az én családom megértett minket,de a párom részéről elég húzós a dolog.Az Édesanyja maradi a szó legszorosabb értelmében,mindig az ő családját kell ajnározni,meg ők a fontosak, a mai napig szét akar minket választani és be is szólogat nekem, ha találkozunk.(nem vagyunk milliomosok). Én mindig kedves vagyok vele,nem mutatom jelét, hogy megbánt. Ti hogyan oldanátok meg?


2009. ápr. 7. 09:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a fiának, a párodnak kell megoldani. Azt mondtad, hogy már megbeszéltétek vele. Ő tudja hogyan kezelje a mamáját. Neked meg fel kell készülnöd, hogy az elkövetkező 20 évre kifejleszd a szelektív hallásodat és ne halld meg amikor szurkálódik.
2009. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem vele beszéltük meg hanem egymással. Köszönöm a válaszod! Igyekszem fejleszteni akkor a szelektív hallásomat. :)
2009. ápr. 7. 09:24
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Szia!



Szóval szerintem, ha párod az egyetlen gyermek, szerintem vhol érthető, hogy a mama ott szeretne lenni az esküvőn. Szerintem, ha a szülei és a te szüleid ott vannak, az még nem akkora nagy költség. Az hogy ott vannak a házasságkötő teremben, még nem költség, max utána nem adtok vacsorát vagy max otthon egy szerény hidegtálas verziót. Ne zárjátok ki a mamát ebből a fontos napból, nehogy azt érd el ezzel, hogy mégjobban ellenetek legyen.

Sok boldogságot amúgy!

2009. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Ja és még annyi, hogy nem lehet a te szüleid is azért bólintottak rá, mert te ezt szeretnéd, tudat alatt viszont rosszul esik nekik, hogy kizárod őket ebből az eseményből? (második )
2009. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is! Igazad van. És köszönöm a jó kívánságot!:)
2009. ápr. 7. 09:31
 6/23 A kérdező kommentje:
Na látod ez eszembe sem jutott... :) Most elszégyelltem magam,hogy önző vagyok ebben a dologban. Köszi a segítséget! :)
2009. ápr. 7. 09:32
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is mindkettőtöknek a saját családjával kell ezt megoldania ha már így döntöttetek.Bár szerintem attól,hogy ott vannak a szülők az esküvőn még nem lesz több a kiadás,max 1-1 szál virággal.Azért én a szüleimet,vagy a férjem szüleit nem hagytam volna ki életünk legszebb napjából.Persze vannak akik ezt máshogy gondolják.

Anyóssal ha ennyire rossz a helyzet,akkor nagyjából érthető.

Azzal viszont nem értek egyet,hogy a közös életetek hátralévő részében csendben el kellene viselned az áskálódásait.Szerintem ha nem ért a szép szóból jól helyre kell tenni.Sokkal jobb megoldás,mint egy életen át görcsbe lévő gyomorral elviselni muszájból.

Mindenki élje a maga életét,nem avatkozzon senkiébe,még anyós se.Anyós családját meg ajnározza anyós ha náluk úgy szokás,de ezt tőletek ne várja el.

Mondjuk szerintem a legfontosabb a vőlegényed hozzáállása,hogy mennyire tudja kezelni anyukát.

Ha bólogat neki,a pici fia,akinek intézkedhet az életében az nagyon rossz.Egy gonosz anyós csak addig tud belemászni a fiatalok életébe,amíg a gyereke partner ebben.Ha nem hagyja akkor kénytelen tudomásul venni,hogy Ő már külön életet él,amibe neki semmi beleszólása.

Remélem a párod tudja ki mellett van a helye.


Sok boldogságot nektek.

2009. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát egy kalappal... Mi a mama problémája, ezt tudjátok?

Ha összetartoztok, csak erőszak választhat el, ha nem, akkor pedig mindegy. Ha te képes vagy kezelni, és a mama nem hajkurássza rátok a zsarukat és a diliházat meg a többi hasonlót, akkor nem lesz baj, ha te nem vagy képes kezelni, hogy ez van, és örökké idegesíted magad miatta, akkor nem tartoztok össze.

Nálunk nem kedvelték a páromat, illetve igazából velem van problémájuk, mert mindenkit igyekeznek elmarni, aki nekem fontos, így ide hozzám már senki nem jön, addig minden rendben is volt (a párom már eljegyzést fontolgatott), míg apám nem kezdett el a zsernyákokkal fenyegetőzni, ott borult minden, azóta egyedül vagyok, és várom az anyagi függetlenséget, és várom Őt haza.

2009. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A párom csendben elviseli,nem akar neki szólni,nehogy megbántsa.Sajnos az anyukája nem érti meg,hogy a gyereke felnőtt és külön életet él,amit megértek,mert már elég rég egyedül nevelte a fiát és ragaszkodik hozzá. Az anyós szerint nem természetes dolog ez, hogy már külön élünk,szerinte még udvarolni kéne(2,5 éve vagyunk együtt,2éve élünk együtt).Köszi a válaszod! :)
2009. ápr. 7. 09:40
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 4. válaszoló!

Én már nem idegeskedek rajta,csendben végig hallgatom válaszolok a kérdéseire.Csak fáj ott belül amiket mond,nagyon érzékeny lélek vagyok.

2009. ápr. 7. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!