Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldjam meg? Esküdjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? Esküdjünk titokban?

Figyelt kérdés

Idén szeretnénk összeházasodni. Mi ketten és 2tanú.De az anyós jelölt biztos kiakad,hogy még őt se hívjuk.Megérteném,mert egy szem fia,de mi már megbeszéltük a vőlegényemmel. Az anyós az eljegyzésünknek sem örült.

Nem szeretnénk nagy patálét mert nincs arra keret, illetve van félretett pénzünk,de azt háztartási dolgokra szeretnénk költeni. Az én családom megértett minket,de a párom részéről elég húzós a dolog.Az Édesanyja maradi a szó legszorosabb értelmében,mindig az ő családját kell ajnározni,meg ők a fontosak, a mai napig szét akar minket választani és be is szólogat nekem, ha találkozunk.(nem vagyunk milliomosok). Én mindig kedves vagyok vele,nem mutatom jelét, hogy megbánt. Ti hogyan oldanátok meg?


2009. ápr. 7. 09:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha neked tényleg nem olyan nagy gond, akkor engedd meg hogy ott legyen, különben az elkövetkező sok sok évben kapod majd a fejedre ezeket.Mutasd meg te neki, hogy normálisan is lehet viszonyulni a másikhoz.Sok boldogságot!
2009. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
De igen a mama egyedül él pár utcával arrébb.A párom nem sokszor megy haza mert dolgozik ünnepnapokon is.Este mikor hazaér örül,hogy ehet főtt ételt,lezuhanyozhat és lefeküdhet aludni.Ha meg van egy kis szabad ideje azt szeretné velem tölteni. Én szoktam neki könyörögni,hogy látogassa meg az anyukáját.De az anyós szerint én vagyok az értetlen...
2009. ápr. 7. 11:50
 23/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne rekezd ki ebből a barátod anyukáját mert ezzel csak még nagyobb lesz a harag köztetek, azt pedig soha nem bocsátaná meg ha megtudná hogy titokba esküdtetek össze. Mondd meg neki kerek perec hogy nem akarsz nagy felhajtást,csak szerényen, úgyis a tiétek a végső szó.
2009. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!