Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemüveges vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges vagyok és nagyon aggaszt hogy az esküvőmön szemüveget kell viselnem! Kiskorom óta az vagyok. Kontaklencsét semmiképp nem tudnék betenni. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha a kontaklencsétől begyullad a szemed, ne is erőltesd. Légy önmagad, ebben semmi rossz nincs! A férjem is szemüveges és ez semmit nem befolyásol. Normális emberek úgysem ezzel fognak foglalkozni az esküvődön. Ha nagyon zavar, vedd le a fotózásra, de szerintem te így vagy te és ezen kár változtatni. Inkább el kellene fogadnod magad olyannak, amilyen vagy.
2009. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak beírom, hogy nekem pl. egyik szemem 4-es, másik 0,5, nem tudom, ezért-e de azt mondta a szemorvos, hogy erre nincs kontaktlencse. Olyan hibája van.


Vegyél új keretet a menyasszonyi ruhádhoz, olyat amiben nagyon szép leszel.

Egy igazán szép keret olyan mint eg ékszer.

Vehetsz olyat is, amit csak most hordassz egyszer. Strasszal, kővel, arany színben, vagy damilosat, ami nem is látszik szinte. Esetleg egy fehér kerethez Swarowszkyval mit szólnál?

2009. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben tuti nem venném le főleg ha nagyon erős az a szemcsi.Egyrészt a szemcsis vagy te,másfelől viszont elég visszataszító tud lenne,egy bandzsalító menyasszony a képeken.Inkább légy önmagad:))
2009. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

16.54-es

Nekem kemény kontaktlencsém van, amit meghatározott ideig javasolt hordani, ált. nappal és éjjel levenni, vagy amihez a szem hozzászokott. Mivel esküvőn kétszer ennyi ideig kéne, úgy oldottam meg, hogy egy optikustól informálódtam. Mert ha könnyezik a szemem, én sem érezném jól magam, meg elmosódna smink a legváratlanabb pillanatokban...stb. Egy 3 hónapos lágy kontaktlencsében maradtunk, amit így előtte volt alkalmam kipróbálni, és utána az esküvőn is.

Szemtengelyferdülés is van a rövidlátás mellett, így nem tökéletes megoldás, az optikus kifejezésével: olyan mintha egy gödörben állnál, azaz a 2 szem kis eltéréssel egymástól képzi a képet. Kicsit zavart, de mégis így döntöttem, mert szerettem volna "szép" lenni, tetszeni magamnak+tisztán láttam (felismertem a közelemben lévőket).

2009. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hubaze, ez tényleg nagyon gáz.


De miért is? :)

2009. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!