Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kurwából lesz a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kurwából lesz a legjobb feleség?

Figyelt kérdés
Biztos hallotátok már sokan.Van valami valóságalapja? Szerintetek a sok megalázó szitu után jobban kötődnek a férjükhöz? Ismertek ilyen párt?
2011. aug. 7. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ps: ha nem férfiként kérdezed, és csak általánosságban, akkor az egyes szám második személy használta nem neked szól, csak általánosságban, tehát ne vedd személyeskedésnek.
2011. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen qrva.

Aki a pénzért csinálja, akit beleerőszakoltak vagy aki élvezi is ezt a szakmát. Nem mindegy ám, bár ez nagyon emberfüggő, hogy ki mit érez, hogy változik-e utána, stb.


Én utálom ezt a sok idióta közmondást, van valamicske valóságalapja, de azért közel sem biztos, hogy a nagy többségre ráhúzható.

2011. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Szal főállású kurwa legyen? :D"


Vagy főállású szakácsnő (de nem a lógó tricepszű fajtából :D) aki egy kis mellékesre vágyik :D

2011. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az én egyik ismerősöm ma keresztelkedett,mert hozzámegy a szerelméhez,aki 7 évig a stricije volt. A csaj minden héten templomba jár,olyan lett,mint egy apáca.Tök csinos,de nem vesz fel semmi szép cuccot,alig sminkel,készül a nagy napra.
2011. aug. 7. 22:44
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszek benne.

Ez a mondás pusztán annyit jelent, hogy a szex egy kapcsolat fenntartója.

Ezzel viszont mélységesen egyetértek :D

2011. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Minden embernek szüksége van a szeretetre és stabilitásra bizonyos lelki érettségen túl. Ha ezt egy ember eléri, akkor jó társ lehet belőle, akármit is csinált előtte. Meg fogja becsülni, amilyen van. Mindamellett pedig nem kísérti a "milyen lehet" és a "mi lenne, ha" gondolata, mert pont, hogy tele a hócipője vele. Szerintem igaz a mondás.


Bár messze sem vagyok én sem kurwa, de voltak kapcsolataim, a mostani fiatalokhoz képest kevés, de azért én elégnek érzem, és most, hogy megtaláltam, amit kerestem, nincs az a csábítás a világon, ami a családomtól el tud téríteni. Én ebből indulok ki.

2011. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
47%
A k...va csak k...va és biztosan nem lesz belőle semmi!!!
2011. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!