Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért akar egy fiatal kisfiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy fiatal kisfiú koszorúslány ruhát felvenni az esküvőmre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 18:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%
Nehogy már beöltöztesd, próbálja fel valamikor, de egy esküvőn nehogy koszorús ruhában riszáljon.
2011. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

9 éves a kisfiú

három koszorúslányom lesz és ő szeretne a negyedik lenni

2011. aug. 16. 19:11
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
covenant: jaj, melyik film is ez, amiből a részt belinkelted?
2011. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Ehhez hasonló, mályvaszínű egyrészes ruhában lesznek én pedig fehérben.

[link]

2011. aug. 16. 19:13
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Varass neki egy ilyen színű fiúinget.díszekkel, fodrokkal. Meg lesz elégedve.
2011. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Miért baj ha olyat akar felvenni ami a lányoknak van? Ő még kicsi, neki elnézhető még és semmi baja nem lesz tőle. (két gyermekes anyuka)
2011. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
97%
9 évesen már nem kicsi. Szerintem figyeljetek oda rá.
2011. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"covenant: jaj, melyik film is ez, amiből a részt belinkelted?"


Rózsaszín életem


[link]

2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%
9 évesen már nem akarnak a kisfiúk koszorúslányruhát felvenni, halál ciki dolog nekik alapvetően. Egyet értek az előzővel, ez jelent valamit, amire oda kell figyelni. Itt nem arra gondolok, hogy tele kell beszélni a fejét, de elképzelhető, hogy valami "probléma" áll a háttérben.
2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves... mert ha ilyen 3-4, akkor az sztem okés, hogy megfordul a fejében... nem feltétlen van azzal tisztában, hogy az lányruha, lehet, hogy csak azt látja, hogy a koszorúslányoknak (akik kvázi a főszereplői az ifjú páron kívül az egész banzájnak, főleg, ha kicsik, mert mki mondja, hogy jáááájjjj, milyen aranyosak) ilyen van, és ő is ilyen fontos akar lenni. De azért remélem, a szülei elmagyarázzák neki, hogy az lányruha, és ő nem veheti fel... és főleg nem lesz neki megengedve. Nem azért, én elhiszem, hogy léteznek olyanok, akik rossz testbe születtek, meg ilyenek, de ezt egész biztosan nem tudja vki kisgyerek korában 100%-.osan eldönteni, még tinikorában sem ismeri az ember 100%-ig önmagát. Addig sztem az átlag irányba kellene terelgetni, aztán később úgyis kiderül, ha lánynak érzi magát vagy meleg (ami sztem, mondom, ebből még nem feltétlen következik... mint pl. az sem, hogy kislányként imádtam focizni, a mai napig is, de nem lett belőlem nagyon robosztus, fiús csaj, és a srácokat szeretem :P). Azzal, ha lányruhát viselne fiú létére, legfőképpen azt vonzaná be, hogy mki rajta röhögne a násznép közül, az meg életreszóló traumát is okozhat (ha felnőtten így tesz, akkor már van annyi tapasztalata, hogy legalább végiggondolja a következményeket).
2011. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!