Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért akar egy fiatal kisfiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy fiatal kisfiú koszorúslány ruhát felvenni az esküvőmre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 18:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
90%
Ja, valami barokk-korhoz illő fiú/férfi inggel meg lenne elégedve. :)
2011. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%
9 évesen már szerintem sem megy el a dolog. A 11 éves fiamat még farsangon sem lehetett rávenni, hogy vegye fel a Piroska-jelmezt, pedig mutattam fényképet neki, hogy anno az apján is rajta volt. De ettől még a fiúk is szeretnek színesen öltözködni, ma meg már főleg az a divat. Tizenévvel ezelőtt nemigen láttál fiúkat pink színű pólóban, ma bőven látsz, és nem homoszexuálisok. A fiamnak is van rózsaszín, pink, lime, sárga, világoskék, mindenféle szín, ehhez több tornacipő millió színes fűzővel. A haja is majdnem vállig ér, de nincs benne egy szem lányos indíttatás sem, bringás, deszkás, szerelős, fiús érdeklődésű. Tényleg csináltassatok neki egy ugyanolyan színű inget fodrokkal, zsabóval, az passzol is a többihez, meg színes is.
2011. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%

mi gyerekkorunkban poénból többször beöltöztettük a kisöcsénket lányruhákba, meg koszorúslányruhába is :D

és nem tiltakozott, szeretett illegni-billegni benne.

egyszer a farsangon lánynak is öltözött be. ő is 9 éves volt, és azóta tök normális felnőtt lett, a nőkhöz vonzódik szexuálisan, nekem áradozott 1 lányról, és kért tanácsokat, hogy hódítsa meg.

szereti a színes, extrém pólókat, figyel az öltözködésére, de am. fiús.

ennyiből nem kell rögtön rossz következtetéseket levonni.

tényleg az a megoldás, hogy olyan anyagból, olyan színben fodros öltönyt neki és kész :D

láttam már olyan esküvőt, ahol egyforma színben volt a koszorúslány, és a fővély (igaz, az világoskék volt)

2011. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
ez teljesen helyénvaló, pár év mulva kinövi. hagyd hogy kibontakozzon, vidd sminkeshez, öltöztesd kislánynak, ezen mindenki átesik. :)
2011. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ne csak ő legyen egyedül koszorús fiú...
2022. dec. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!