Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnőm meghívott a esküvőjér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm meghívott a esküvőjére, most 2 héttel előtte megkért hogy mégse menjek! Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Apósom nemrég halt meg,ezért a párommal,nem is akartunk menni a lagziba.Hívtak 2 szer ,nemet mondtunk,harmadik felkérésre aztmondtuk,hogy akkor mégis elmegyünk,nem akartuk őket megsérteni.Erre tegnap közölte velem hogy mégse menjünk mert az ő nagypapája nem szívleli a férjemet(nem tudom a pontos okát).Most csak én verem nagy dobra a dolgot,vagy más szerint is meg kelett volna ezt a ,,papával"is beszélni mielőtt meghívtak volna?Nagyon roszul esik ez a dolog,nem birom benyelni,szerintem tök szemétség,és még ezek melett elvárja hogy ne haragudjak rá,meg legyünk barátok továbbra is.Vélemények?
2011. aug. 20. 08:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%
én már a menyasszonyt sajnálom hogy még esküvő sincs és nem a saját érdekeit nézi simítgat itt-ott ahelyett hogy az ő Nagy napjával foglalkozna. hát én let.ojnám a papát az az én napom és kész,nem tetszik a legjobb barinő férje?? hát kiről szól itt a nap??
2011. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen ne sértődj meg. Az idén nyáron két barátnőm esküvőszervezését asszisztáltam végig, borzasztó hisztéria ez az egész esküvő kérdés. Először is az anyagi része. Mindenképpen csak x embert tudnak megetetni, tehát a kereteken belül kell sakkozni. Legyen meghívva, akinek a menyasszony meg a vőlegény ott volt az esküvőjén, mert az illik visszahívi, barátok/barátnők párostól, mert úgy illik, ki az aki nincs jóban valakivel, stb. Borzasztó ez az egész, és lehetetlen úgy összehozni, hogy a végén senki ne sértődjön meg.

Ha én hasonló helyzetben lennék, és tudnám, hogy valakit muszáj megsértenem, akkor a barátnőmet kérném meg szépen, aki amúgy se akart eljönni, ráadásul mivel a barátnőm, ő biztosan megértene engem.

2011. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
74%

Lehet ennek ezer oka... nem biztos a Papa végett volt..

Talán elfogyott a pénz nem fértetek bele a vacsora keretbe :))


Tojjál rá :)))


Bár én nem nevezném az illetőt barátnőmnek :))


Ilyenre reagálni sem érdemes :))

2011. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj,de a ilyen nem barátnő.Élete legboldogabb napja és meghív szerintem olyan rokonokat,megismerősöket akiket szerintem évek óta nem látott meg ilyenek,és a barátnőjét aki gondolom ott van vele minden nap,jóban-rosszban azt meg valami hülye indokkal lemondja.Hát ez elég érdekes...A másik meg nehogy már a nagypapa szabja meg,hogy a saját esküvőjére kit hívjon meg,ne haragudj de ilyet még nem hallottam.Jogosan haragudhatsz rá szerintem,mert ez nagy bunkóság részéről.
2011. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
menj el egyedül
2011. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ok, hogy nem szívleli, de pár órát, még csak nem is egy asztalnál, csak kibír. Igen én megértelek, szerintem elég megalázó, hogy nem kívánatos a párod, a barátnőd belegondolhatott volna.Én nem tudnék ilyet tenni, de láttam már ilyet, és akkor is kiakadtam.
2011. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
72%
ja, hogy falusiak. hát az egy teljesen más kultúra, ott simán előfordul, hogy a család ilyenekbe beleszól és ez elfogadott... mondjuk nekem is fura.
2011. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Drága Cyndel! Falusi vagyok, és ezt a lenéző szöveget kikérem magamnak.

Bocs a Kérdezőtől, de ez hirtelen sok lett,csak így bele a képembe.

2011. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Utolso,

Nem a kepedbe, mert a posti Cyndel nem merne ezt mondani Neked szemtol-szembe, csakis nevtelenul a Neten. Hmm, vannak ilyen alakok.

2011. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Szerintem Cyndel csak annyit írt, hogy falun mások a szokások, ott nem furcsa, ha a család beleszól a dolgokba.

Nem kell mindenen megsértődni, hiszen igaza van, és még csak nem is bunkón közölte.

2011. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!