Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolsz az ilyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz az ilyen házasságról?

Figyelt kérdés

Adott egy húszasévei közepén járó lány. 3 éve házas, és 4 éve él több, mint 100 km-re a férjétől, mivel a csaj egy távoli városban dolgozik. Jó, ha havonta 1-2 napra hazajár. Mivel régebb óta dolgozik ott, mint mióta házas, gyakorlatilag 1 percig nem éltek együtt a férjével.

Persze a távolság miatt mindkettő másokkal kufircol. Mi a véleményed az ilyen kapcsolatról?


2011. aug. 22. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
miaz h másokkal kufircol?
2011. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik jó nekem is jó, az õ dolguk.En viszont nem tudnék igy élni, és még kufircolni is màssal.
2011. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

21:04


gondolom csaljàk egymàst

2011. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
jah már értem akk jól gondoltam mit jelenthet...de annyira nem tudtam még elképzelni sem h van ilyen házasság, elég nehezen tudom elhinni, akkor minek házasodik össze ha így él????
2011. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Véleményem szerint,ha pláne még mind ketten tudják,hogy csalják egymást,akkor valószinüleg ez vagy egy érdek házasság,vagy pedig az egyik fél annyire hiszékeny szerelmes,hogy nem lát tovább az orránál...
2011. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöm hozzá.
2011. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem tudnak egymás csalásáról. Vagyis a lány most tudta meg nemrég, hogy a férje megcsalja, amin kiakadt, noha ő is azt tette folyamatosan.

Én is azt nem értem a sztoriban, hogy végül is mi értelme van így ennek?

2011. aug. 22. 21:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tartom én is, hogy semmi közünk hozzá.

Mindenesetre én így nem hogy nem tudnék házasságban élni, de összeházasodni sem, ha a kapcsolat eleve ilyen és erről szól, mert nem látom értelmét a házasságnak...


Akár kérdezhetném is.. minek házasodtatok össze ezek tudatában??

2011. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Azt gondolom, hogy: semmi közöm hozzá!!


Nem csámcsogok másokon.


Mindenki úgy él, ahogy tud/akar.


Amúgy is ki tudja mi áll a háttérben? Lehet nekik így jó.

2011. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinnadratta is volt az esküvő, akkor ? nekem is, hogy minek házasodtak.

Ha csak egy gyors polgári, akkor vmi érdekük fűződik a papírhoz

Ha meg szerelmesek, meg egyebek, akkor nem értem a 3. és 4. embert a kapcsolatban, és miért nem találnak közös nevezőt?

2011. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!