Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kell nekikezdeni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nekikezdeni az esküvöi készületeknek? Másnak is beleszólt mindenbe az anyós?

Figyelt kérdés
Már megvan az idöpont,hely,fotós,zenész......stb de mit hogyan kell szervezni pontosan?Már konkrétan semmibe nem lehet beleszólásom,nagyon elkeseredett vagyok......
2011. szept. 13. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem gyorsan állíts anyóspajtin, mert később is beleszól majd mindenbe. de jobb lenne, ha a párodnak mondanád előbb, hogy mondja meg anyukájának, hogy ez a ti ügyetek, ő ott vendég lesz
2011. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Oh igen! Ismerős helyzet. Nálunk is mindenhez van megjegyzés! Hogy néz ki, hogy két meghívó lesz (szertartásra, lagzira)? Milyen már, hogy nem piros-fehér lesz a dekoráció? Őt miért hívjuk meg? Őt miért nem? Miért oda ül? Miért ilyen alakú a torta? Miért ilyen ízű? Miért ilyen stílusú zene lesz?

Egyet tehetsz, kerek perec megmondod, hogy ez a ti esküvőtök, a ti napotok, tanácsot szívesen fogadsz, de csakis ti döntötök! Nálunk bevált!

A többiben, ha gondolod, tudok segíteni, én is most vagyok a szervezésbe! Írj privit!

2011. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az az első lépés hogy közlöd az anyóssal hogy ez a te esküvőd, és hogyha ott akar lenni akkor nem szól bele, csak akkor ha a véleményét kérdezik.Ha ezt nem teszed meg akkor az esküvőnek sem lesz semmi értelme.
2011. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Kedves első! Ha valóban az lesz. Ha az anyós fizet akkor nem vendég lesz.
2011. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Na mondjuk ebben van valami. Ha fizet netalán ő fizeti az egészet akkor jogos lehet a beleszólás. Nálunk az én szüleim fognak mindent fizetni de ha beleszólnának akkor saját pénzből csinálnám inkább. A párod tudja leállítani a legjobban.
2011. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez nem teljesen így van. Legalábbis nálunk nem így van. A párom anyukája is ad hozzá a kiadásokhoz és ezért természetesen meg is hallgatjuk, sőt ki is kérjük a véleményét, de mi döntünk. Attól még a mi esküvőnk marad!
2011. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fizet bele ö is,nem az egészet,hanem egy részét.Féreértés ne essék én mindenben nyitott vagyok,de hogy kész tények elé állitanak azt nem birom.A döntés joga hagy legyen az enyém.......
2011. szept. 13. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk anyukám és keranyám ugrott rá a témára,anyós meg se tudott mukkanni.Amit tudtak azt mind leszerveztek,mikor mi elmentünk a paphoz fixálni az időt ők azt már rég megjárták és már a díszítést is lebeszélték...Legalább a ruhámat kiválaszthattam :) Úgy egyezik az ízlésünk,gondolkodásunk szóval minden tök szupi lett :))))))))
2011. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó,mert eggyezik az izlés,de nekünk nem......Totál mások vagyunk.Már lassan megmondják,hogyan d....unk a nász éjszakán.....
2011. szept. 13. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

-menyasszonyi ruha

-vőlegény ruhája

-koszorúslányok ruhája

-gyűrűk (ha az eljegyzésen csak kísérőgyűrűt kaptál),

-anyakönyvvezető

-templom (ha lesz templomi esküvő)

-dekoráció (menyasszonyi csokrok, virág a templomba,

-virág a szülőknek, virág az asztalra, virág az autóra, az örömszülőknek)

-menüsor összeállítása

-autóbérlés (ha pl. limuzinnal szeretnétek menni, stb)

-násznagy (ha szeretnétek, h legyen)

-sminkes, fodrész (fontos a próbahaj miatt)

-zeneösszeállítás (ha megvan az együttes, akkor egyeztetni, hogy milyen stílusú zene legyen, stb)

-tánctanár (a nyitótánc begyakorlása)

-meghívók (szöveg, nyomtatás)

-szállás foglalása azoknak, akik nem tudnak hazamenni

-torta kiválasztása, megrendelése

-italok megvásárlása (ha az adott étteremben engedik, hogy ti vigyétek a piát - általában szokták engedni -, vagy ha nem, akkor ki szoktak választani néhány fajta bort, röviditalt, stb, azokat előre megbeszélni.


ezek jutottak eszembe nagyjából. anyóssal ne foglalkozz. egyik füleden be, másikon ki.

2011. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!