Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tortaügyben segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortaügyben segítség?

Figyelt kérdés

szóval amit kinéztem torta:

[link]

(az a nagy fekete bigyó nem lenne a tetején, 3 emeletes lenne, nászpárral)


páromnak nem tetszik, mert hogy olyan "mű" meg "ránézésre látszik, hogy nem finom"

nem szereti a marcipánt, mondtam, hogy meg lehet csináltatni fehércukorból is, de azt mondta, akkor sem tetszik neki, olyan mint a kartontorta...


szóval a kérdésem, hogy tudtok-e mutatni olyan tortát, ami fekete-fehér, és az a rendes "habos" torta. vagyis nem ilyen kemény bigyós kívülről, hanem az a nagyanyáink féle? menyasszonyi tortának kell, 100 főre!


előre is köszönöm!


2011. szept. 1. 09:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Ez talán nem "kartondobozos", bár nem is habos, az nem tudom, hogy jön össze a fekete színnel. Ez se fekete, de egy cukrász nyilván ki tudja találni feketével:)

2011. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van a párodnak. nekem is olyan műk ezek az esküvős torták. Gyönyörűek, csodálatosak, mutatósak de iszonyatosan műnek hatnak.


Szerintem menjetek be cukikba egyetek egy szelet sütit, ezzel némi képek kaptok az ottani ízekről. Általában mindenhol van kitéve fotó album. Ott keressetek nektek tetszőt. tapasztalatim szerint az egyszer elkészítettek már kevésbé hatnak műnek. A netes fotók olyan iszonyat tökéletesek.

2011. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
35%
2011. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
2011. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
Az általad kiválasztott tortát is meg lehet csinálni úgy, hogy fondant helyett krémmel vonjátok be, és cukorvirágokkal dekoráljátok.
2011. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
69%
2011. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
67%
2011. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
2011. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
44%
2011. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
2011. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!