Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassagi szerzodest szeretnen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassagi szerzodest szeretnenk kotni a volegenyemmel. Ugyved fogja megirni, hogy szokas? Egyutt megyunk oda?

Figyelt kérdés
o azt mondja majd o elmegy en meg majd elolvasom. Nem egyutt kellene bemennunk?
2011. okt. 13. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azert nyafog, mert a legnagyobb dolog amire egyedul dolgozta ossze a penzt az a fogkefeje.

Hidd el, h ha egyedul gurizett volna ossze egy 10 millios lakast, a pasijanak meg meg munkaja se lenne akkor nem ellenezne ennyire.

2011. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó kettővel egyetértek.
2011. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Az összes ilyen házassági szerződéses kérdésnél az is felmerül, hogy kinek mije van, mit hoz a házasságba stb.


Én nő vagyok, párom is van, szeretem stb. De ha pl. örököltem volna egy milliós lakást, vagy saját erőből megdolgozok érte, bizony írnék szerződést, hogy a lakás az enyém. Mint ahogyan már az előttem szólók is írták, ha esetleg válásra kerülne a sor, bizony nem örülnék, ha a felét elvinné, csak azért mert x évig a férjem volt.


Persze szép dolog a bizalom és a szerelem. De nincs arra garancia, hogy pl. egy huszonéves nő nem libben be a kapcsolatba néhány év után, amikor kapuzárási pánikból kifolyólag az úriember befekszik az ágyába és mondjuk válásra kerül a sor.

2011. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Félreértettétek! Nem a szerződéssel van bajom, hanem azzal hogy nem hármasban beszéljük át.
2011. okt. 14. 16:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem értettem félre, csak valahogy ebbe az irányba ment a téma. Én a legelső válaszoló vagyok, és leírtam már, hogy mi a vélemény arról, hogy veled nem beszéli meg előtte, hogy hogyan gondolja.

Valószínűleg azért egyedül akar menni, mert olyan kérdéseket akar megbeszélni az ügyvéddel, ami a házasság előtt illúzió romboló lehet hallani, de az is lehet, hogy csak szimplán szeret irányítani, és nem érdekli a véleményed, magát tartja meghatározónak a kapcsolatban.

2011. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
De igen, együtt kell, h menjetek, és ehhez neked is jogod van, ragaszkodj hozzá. Mondd azt a párodnak, h vannak kérdéseid neked is. És legyenek is. Ott, az ügyvédnél.
2011. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!