Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Újabban mindenhol kaparós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabban mindenhol kaparós sorsjegyért és lottószelvényért van a menyasszonytánc?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy esküvőn. Tudtam, hogy lesz menyasszonytánc, de mivel nászajándékba 100 ezer ft-ot adtunk, úgy gondoltam ezen felül már nem adunk pénzt. Mikor kezdődött a menyasszonytánc, akkor döbbentem meg hogy mindenkinél egy köteg kaparós jegy + egy halom lottószelvény volt. Olyan kellemetlen volt, mert én nem készültem ilyesmire, úgy adott valaki pár darabot. Tudom hogy enélkül is lehetne táncolni, de valamit mégis akartam a fazékba rakni.


Ez újabban egyértelmű hogy így működik, vagy ezt meghívásnál mondhatta a menyasszony? Honnan tudta mindenki, hogy ezt kell vinni?


2011. okt. 18. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már olyat, hogy a "belépő" az esküvőre egy lottószelvény volt. De szerintem ezt kéne mondaniuk, mikor meghívnak valakit.
2011. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Énis olyanról tudok,h belépőnként kértek /fő 1-1 sorsjegyet. Ha azt veszed nem kerül sokba, de ha szerencséjük van akkor sokat nyerhetnek. Tiszta buli lehet a lekapargatás is. De sztem ezt a meghívóban közölni szokták. Szerintem jó ötlet, de csak pluszba, nem pénz helyett.
2011. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem láttam ilyet, de tetszik az ötlet!


Gondolj bele, nincs mindenkinek plusz X ezer forint a zsebébe a menyasszonytáncra, viszont hogyha vesz 10 darab 200 forintos sorsjegyet, az neki sem egy túlzottan megterhelő összeg, az ifjú párnak meg lehet, hogy szerencséje lesz vele.

Arról nem is beszélve, mennyivel izgalmasabb másnap együtt kapargatni a friss házasoknak, és izgulni. mint a pénzt számolgatni.

Nekem tetszik :)

2011. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jövőre lesz az esküvőnk, és mi is azt szeretnénk, ha a menyasszonytánc nem pénzért, hanem kaparós sorsjegyért menne! Máig (eddig a kérdésig :D ) én is azt hittem, hogy feltaláltam a spanyolviaszt, hogy a "hagyomány" is megmaradjon, de mégse a lehúzkodásról szóljon ez az egész, de ezek szerint más is így gondolkodott. :))
2011. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpi az ötlet, mert mindig is ezt tartottam az esküvők legkellemetlenebb részének. Mert ugye, ha tudják, hogy az embernek épp jól fut a szekér, akkor kimondatlanul is elvárják a bőkezű ajándékozást. Ha meg épp csóróság van, akkor hajlamosak vagyunk túlvállalni magunkat, csak hogy ne maradjunk szégyenben, sehogy se jó...
2011. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kaparós sorsjegyet kérünk mindenkitől,de nem menyasszonytáncra,hanem nászajándékként.Kis esküvő lesz,senkit nem szeretnénk költségbe verni,ráadásul régóta együtt vagyunk.

Hozzák el a barátaink a szerencsét inkább!:-)

2011. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!