Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kell elkezdeni szervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elkezdeni szervezni a 2013. májusi esküvőnket?

Figyelt kérdés
2013 májusára tervezzük az esküvőt, nem tudom, hogy mikor kell elkezdeni a szervezést, de nem akarunk nagy esküvőt, csak a közelebbi rokonok meg néhány barát, max 50-60 fő. A polgári esküvőt szeretnénk pénteken tartani, csak a szülők jelenlétében, a templomit pedig szombaton, úgy, hogy ott már az összes meghívott részt vesz, utána pedig esküvői vacsora, torta és kész. Nem akarunk zenekart, táncot, csak egy csendes vacsit. Ami fontos, hogy jól érezzük magunkat, nem az, hogy megmutassuk a világnak, mekkora bulit tudunk csapni. Egyedül a ruhák, a fotós és a videós, amire tényleg sokat költünk majd. Így mennyi idő megszervezni?
2011. okt. 9. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bőven elég, ha 2012 őszén elkezded szervezni.
2011. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

"Ami fontos, hogy jól érezzük magunkat, nem az, hogy megmutassuk a világnak, mekkora bulit tudunk csapni. "


Miért, ha valaki hajnalig ropja a táncparketten a lagziján, akkor az csak dicsekedésből teszi?

2011. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
az se biztosa hogy együtt lesztek még akkor,
2011. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32


Nála a pont. Ne éld még bele magad.

2011. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Mivel, még nem írta senki, és én nem tudom megállni, hogy ne írjam, akkor most írom! :D Soha, mert 2012-ben világvége lesz! xDDD
2011. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kb. 8 hónap alatt simán meg tudod szervezni:-)
2011. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

sztem nem kell sok idő megszervezni, csak az időpontokat kell időben lefoglalni!

am sok boldogságot!

de ne éld bele magad!

2011. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
8 éve együtt vagyunk, nem hiszem, hogy valaha is különválnánk... Köszönöm a hasznos válaszokat!
2011. okt. 9. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha március, április környékén el kezded lefoglalni az időpontokat (anyakönyvvezető, étterem, templom) az pont jó. Egy év alatt meg tudod szervezni.
2011. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én a 2012 augusztusit 2011 áprilisában kezdtem( étterem lefoglalás)

Szóval te szerintem 2012 téne tavasszal elkezdheted. Végüülis, abból nem lehet baj, ha hamarabb lefoglaljátok a termet, mert a legjobbak jóval előre le vannak foglalva. Ha túl későn idultok neki, akkor kitudja, lehet foglalt lesz minden szombati dátum.( mi áprilisban az utolsó agusztusi dátumot kaptuk meg...)

2011. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!