Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben lennél koszorúslány?

Figyelt kérdés
A húgomnak jövőre lesz az esküvője. Felkért, hogy legyek koszorúslány, és megmutatta, hogy milyen ruhára gondolt a lányoknak. Hát a ruhák gyönyörűek, egy fiatal, magas modell alkatú lánynak, de rajtam nevetségesen nézne ki. Kérdeztem, hogy más opción gondolkodott-e. Azt mondta nem ez lesz. Mondtam neki, ha ez a választása engem hagyjon ki belőle, én nem leszek nevetség tárgya. Erre megsértődött. Én voltam bunkó?
2011. nov. 7. 11:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
58%
Miért nézne ki rajtad nevetségesen?
2011. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]

A középső hasonlít nagyon ahhoz, amilyet ő mutatott. Én alacsony vagyok, és van rajtam felesleg is, főleg a combomon. Tehát nem a legideálisabb a rövid ruha.

2011. nov. 7. 11:23
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem voltál bunkó, ha kulturáltan mondtad meg neki, de a leírtakból ítélve nehezen tudom elképzelni.


Amúgy figyelmeztesd arra, hogy ha hülyén nézel ki a ruhában, az összes fényképét tönkre fogod ezzel tenni, mert nyilván ő sem akar egy rózsaszín (vagy bármi más) paca mellett mosolyogni a fényképen.

Magyarul: a menyasszony érdeke, hogy a kosz. lányok jól nézzenek ki, ne nevetségesen.

2011. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Ne legyél önző!Ez az ő napja lesz,túl éled azt a pár órát.Ne idegesítsd feleslegesen.Próbáld megbeszélni vele,hogy a te ruhád kicsit másabb legyen (pl kicsit hosszabb)vagy a derekán kicsit variálni,nem kell játszani a sértődöttet,csak megnehezíted a dolgát!
2011. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Megnéztem a ruhát. Hát... részvétem. Megértelek. Az a ruha giccses és borzalmas, én magas vagyok, és normál alkat, de még véletlenül sem venném fel. Uuuuuhh!
2011. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem attól, hogy a húga nagy napja, még nem kell bohócot csinálnia magából. Én se vártam el senkitől. A húga legalább olyan önző akkor, és nem menti fel az sem, hogy esküvője lesz.
2011. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan mondtam el neki, és elmondtam neki azt is hogy miért nem, mi a ruhával a bajom, és ha valami másat választana, ami hozzám is közelebb áll, nagyon szívesen leszek a koszorúslánya. De sajnos ő hajthatatlan és a családban csak azt hangoztatja, hogy én nem vállaltam el, én meg magyarázkodhatok.
2011. nov. 7. 11:29
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem mielőtt döntenél, mindenféleképpen próbálj fel egy ilyen ruhát. Megfelelő cipővel és frizurával lehet, hogy nem is olyan borzalmas.


24/n

2011. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy írtam akkor lehet variálni rajta,te jobban érzed magadat benne,és ő is boldog,hogy ez a koszorúslány ruha!
2011. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pedig egyáltalán nem voltál bunkó. A testvéredben lehetne annyi tapintat, hogy nem tesz ki ilyennek. Egyébként jó viszonyban vagytok? Mert nekem olyan szándékos kitolás szaga van a történetnek. Semmiképp ne engedd, hogy bohócot csináljon belőled, állj a sarkadra! Az írásod alapján amúgy is úgy érzem egy kicsit erélyesebben ki kellene állnod magadért minden kapcsolatodban. Te túlzottan keresed a megoldást még olyan dolgokra is, amit a másik szándékkal ront el körülötted. (Az nem lehet véletlen, hogy még megfejeli a kibeszéléssel.) Nem hiszem, hogy egy jó természetű húgod van.
2011. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!