Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben lennél koszorúslány?

Figyelt kérdés
A húgomnak jövőre lesz az esküvője. Felkért, hogy legyek koszorúslány, és megmutatta, hogy milyen ruhára gondolt a lányoknak. Hát a ruhák gyönyörűek, egy fiatal, magas modell alkatú lánynak, de rajtam nevetségesen nézne ki. Kérdeztem, hogy más opción gondolkodott-e. Azt mondta nem ez lesz. Mondtam neki, ha ez a választása engem hagyjon ki belőle, én nem leszek nevetség tárgya. Erre megsértődött. Én voltam bunkó?
2011. nov. 7. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam teljesen végig a válaszokat. Csak egy mondaton akadt meg a szemem. Bevallom tovább is siklottam utána a többi felett..

"Ne legyél önző!".

Nem, ez nem így van. A hugod asszem kezd menyasszonyból átváltozni sárkánnyá. Nekem idén volt az esküvőm, 6 koszorúslányom volt. 3 lánnyal sikerült összehoznunk egy olyan időpontot, hogy együtt elmentünk egy szalonba. Próbálgattak ruhákat és arra jutottak, hogy nekik a pink tetszik. Megkértem a másik 3 koszorúslányt, hogy ők is pinket keressenek.

Ez az egy kikötésem volt, hogy színben egyformában legyenek. Semmi több. A ruhák között volt, aki pántosat vett fel, volt aki merész dekoltázsút, volt aki visszafogottat. Tök nem érdekelt.

Egy a lényeg, hogy tetszenek maguknak, hiszen kora du-tól éjfélig ők is ezt viselik és nem éppen egy megszokott, könnyű viseletről van szó.


Ja és a kérdésedre a válasz.. Igen, ennek ellenére lennék a koszorúslánya így is. Ez ettől függetlenül az ő napja.

2011. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Én igazat adok neked Kérdező!Nekem is egy ilyen ruha nevetségesen állna,de nekem nem csak a lábam,hanem a felkarom miatt is!

Én sem vállalnám be ezt a ruhát.Mond meg kedvesen a barátodnak,hogy sajnos nem tudnál ebben a ruhában megjelenni,úgyhogy elnézést.


Válassz magadnak valami szuper ruhát,amiben elmész majd és te vendégként sokkal szebb leszel mint a koszorúslányok:))))

2011. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Úgyis a menyasszonyra fognak figyelni, a ruha pedig egy istennőn is ízléstelen lenne.
2011. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Megértelek, én sem vennék fel ilyen ruhát. Beszéld emg normális hangnemben a húgoddal, hogy ha mindenképpen ragaszkodik ehhez a ruhához, akkor te nem vállalod, mert borzalmasan éreznéd magad benne. (Nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy bizonyos fajta ruhákban emberek közé menjek.)Hsa ezt nem érti meg, akkor ne törődj vele, hogy megsértődik, mert akkor egy önző egoista p...
2011. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Ez a ruha szörnyű. Meg egyáltalán az az elképzelés, hogy kizárólagosan meghatározza a koszorúslányok ruháit.


Amerikában lehet, hogy ez a divat, de itt Magyarországon biztosan nem. Ez valóban az ő nagy napja lesz, de ettől még tudatosítani kéne benne, hogy te teszel neki szívességet azzal, hogy asszisztálsz neki, körbeugrálod, segíted a beállításainál, igazgatod a ruháit, cipeled a csokrait, mellette állsz fél napon keresztül etc....


Ezt minimum azzal viszonozza, hogy rád bízza a ruha választást.


Én már négyszer voltam koszorúslány és minden menyasszony barátnőm rám bízta a ruhaválasztást (ketten meg sem kérdezték az esküvő napjáig, hogy milyen lesz a ruhám, max a színét egyeztettük). Utána mindegyikük hálás volt a segítségért.

Ha eljön az én napom ugyanígy teszek én is.

2011. nov. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha az én hugim azt kérné tőlem, egy szaros zsákban is lennék a koszorúslánya, ha aznap ettől boldogan fog mosolyogni...
2013. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó volt végül az esküvő..?
2022. dec. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!