Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hét és fél hónapos kismama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hét és fél hónapos kismama leszek a jövő hónap elején, amikor férjhez megyek. Már kinéztem a ruhát, de félek, hogy mire odakerülök nem lesz jó rám. Olyankor mtt lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Az eladónő sem biztatott, holott bérelnek ott kismamák. Nem tudom, hogy mit fogok csinálni ha véletlen nem férek bele.
2009. máj. 8. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld fel kispárnával!

Én a helydben olyat választanék ami mell alatt húzott, tehát van benne anyag, akármekkora lesz a hasad.

2009. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fűzős a ruha, és mutatta, hogy mennyire lehet kiengedni belőle. Elméletileg bele kéne, hogy férjek, de egy hónap még hosszú idő, és nem fogyókúrázhatok.
2009. máj. 8. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, szerintem a fűzős ruha a lehető legrosszabb választás!

Ne sértődj meg, nem is voltam még soha terhes és férjnél sem vagyok, de elképzeltem egy kismamát fűzős ruhában. Hááát... Amit az első válaszoló írt, az viszont szerintem nagyon szép.

Amúgy mi az, hogy nem bíztatott az eladó? Nem lehet valami kedves ember...:S

2009. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hátul van a fűző, pont a kiengedés miatt. annyit mondott, hogy ha véletlen nem férek bele, akkor keresünk másik ruhát. ugyanis a honlapjukon rajta van, hogy kismama ruhákat is árulnak, pont ezért mentem oda.
2009. máj. 8. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Én is 16 hetes terhes voltam mikor férjhez mentem. Nem kellett a ruhát kitágítani úgy volt rám jó ahogy először beállították.Ebben az időben még nem hízunk annyit.
2009. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Bocsi elnéztem a hónapokat de akkor se aggódj nem lesz gond a ruhával.

Sok boldogságot nektek.

2009. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

válassz olyan ruhát, ami ha nől ap ocid, akkorsem növöd ki, tehát aminek a has fölött, mell alatt van közvetlen a szükitő varrása, nem derékbe, azoknál optikailag nem is lesz feltünő hogy van hasad, főleg szemből nem :)

főleg ha több rétegű jó tartású anyagból van.

vannak direkt kismamáknak való, válasszatok másikat, vagy kicsivel nagyobb méretüt, ha van. ha nem akarod h túl nagy legyen mondjuk ujjba, akkor ne ujjasat válassz, hanem pánt nélkülit, ami fűzős és hátil lehet állítani rajta. :) vannak nagyon szép kézfejdíszek, amik helyettesítik az ujjat meg a kesztyűt.

2009. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző író vagyok, még hozzátenném azt is, hogy a has növekedése nem hízás kérdése, hanem a méh tágul, és abból nem lehet fogyni, egy hónap alatt nem fog sokat nőni, a drasztikus növekedés az a negyedik 5 dik hónapban volt, és annál csak lejjebb megy a hasad, és lejjebb meg tágul a ruha, mert fennt szükebb gondolom, ezért bele fogsz férni. a sztreccsek meg az állítható ruhák a legjobbak
2009. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!