Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nagyon szűkkörű egy esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szűkkörű egy esküvő (szűk család + tanúk) furcsa ha mégis hagyományos (hosszú, uszályos, stb.) a menyasszonyi ruhám?

Figyelt kérdés
Nagy esküvőre nem lenne pénz, viszont arról, hogy "igazi" menyosszonyi ruhám legyen (és ne mondjuk egy fehér kosztüm) nem vagyok képes lemondani... Pici koromtól szerettem volna...
2008. jan. 9. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a vendegseregrol szol az eskuvo ,hanem a te boldogsagodrol!!Ugyhogy szerintem , ne engedj a te vagyad almodrol,kit erdekel hogy ki mit szol ,az a lenyeg te es a parod jo erezzetek magatokat!!

SOK BOLDOGSDAGOT!!

2008. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emeberek nagyon szűk esküvőt azért csinálnak, mert vagy nincs pénzük, vagy nem akarnak sokat költeni, vagy nem akarják nagydobra verni, vagy nem szeretik az ilyen ceremóniákat. Az utobbi kettő egyszerüség miatt nem vesz fel nagy fehér ruhát az első verziókba meg keret nincs rá. Szóval ezért láthatod egyszerübb ruhákban kicsi esküvőkön a lányokat. De te döntöd el, hogy milyet akarsz. De a nagy ruháknak az ára is nagy. Igaz én mindig azt mondom ha az esküvő kicsi akkor is adjuk meg a módját.`Ha egy jobb kosztümöt akarsz az annyiba kerül mint egy szebb ruha bérlése, és a fehér kosztümöt sem tudod igazán utána sehova felvenni. Ès az unokáidnak is kell majd mutogatnod valami képet, és azokon fehérruhában jobban mutatsz.
2008. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is szűkkörű esküvőnk volt. Nekem még csak nem is fehér volt a kosztümöm, hanem acélszürke. Azóta is szeretem felvenni, mindig az a nap jut eszembe róla.


Nővéremnek is szűkkörű esküvője volt. Neki a kölcsönzőből volt habos fehér ruhája, félhosszú fátyla. Azóta is büszkén mutogatja a képeket róla, ill. időnként megnézik a videót.


Szóval te olyan ruhát szerezz be magadnak, amiben TE érzed jól magad. lehet az uszályos hófehér ruhaköltem ény, vagy egy szép selyemkosztüm. A lényeg, hogy te érezd boldognak magad benne.

2008. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa. Ez a ti kettőtök napja, mindennek úgy kell történnie, ahogyan ti szeretnétek. Ha valaki éppen bőrnadrágban szeretne férjhez menni, szíve joga, ha egyszer ő abban érzi jól magát. Olyanná tegyétek ezt a gyönyörű napot, hogy életetek minden percében pozitív élmény legyen visszagondolni rá!
2008. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Kolléganőmnek is szűk körü esküvője volt. Először úgy gondolta, hogy fekete nadrág és fehér blúz. Mondtuk neki, hogy szíve joga eldönteni mit húz fel, de ez még is csak egy nagy nap az életében. Igaz nem habos fehér ruhája volt hanem egy alkalmi ruhát kölcsönzött és nem bénta meg. sőt örült, hogy felvetettük neki et az ötletet. Úgy hogy szerintem nem gáz ha szép fehér ruhát szeretnél, hiszen TE DÖNTESZ arról, hogy mit húzol fel!!! Ez a TE NAPOD:-)))) SOK BOLDOGSÁGOT
2008. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Naná, hogy legyen szép ruhád, olyan, amire te vágysz! Legyen kicsi esküvő, vagy nagy, az mindegy! Nekem is szűk körű esküvőm lesz, nekem nem az a fontos, hogy 200, többnyire ismeretlen, ember lerészegedjen életem legszebb napján! A páromnak már volt egy előző házassága, hatalmas lagzival és fényűzéssel (mégis tönkrement az első év után...) Én családias, szűk körűt szeretnék, mert nem a lagzi méretétől függ a boldogság! Viszont a ruhám nekem is "szokásos" menyasszonyi ruha lesz, fátyollal, stb. Erről én se mondok le!!! SOK BOLDOGSÁGOT!
2008. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vakondka ***** válasza:

Minden menyasszonynak jár a szép ruha, ez hozzátartozik az esküvői szertartáshoz!

A vendégek számával nincs összefüggésben...

Sok Boldogságot!

2013. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!