Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férfiak, mit vesztek a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit vesztek a feleségeteknek karácsonyra? Vagy nők, ti mire vágynátok ajándékként?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 17:06
1 2
 11/17 tetris ***** válasza:
És én vajon miért lettem lepontozva?
2011. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megőrülök a porfogóktól: kerámiák, a százhuszonötödik karácsonyfa- vagy asztaldísz, mécsestartó...


Annak örülök, ami elfogy és nem kell kerülgetni, pakolgatni meg portalanítani: gyertya, testápoló, szép szappan...


Nem praktikus dolgoknak nem mindig örülök, de van néhány kivétel: könyv, de az is csak olyan, ami engem érdekel ismeretterjesztő témában vagy tényleg igazi író által írt szépirodalom (és nem "filmforgatókönyv"), fényképelőhívás, ami évek óta porosodik pénzhiányában a tekercsen vagy állandóan az elveszés veszélye fenyegeti a számítógépen...


Nagyon örülnék egy színház vagy mozijegynek.


Praktikus dolog nagyon kéne: elromlott a turmixgépem.


Iszonyúan örülök mindenféle társasjátéknak, mert összehozza a családot. Ezt talán nem is übereli semmi.


Ékszer is jöhet, de nem szeretem a méregdrága dolgokat, lehet nyugodtan igényes bizsu.


És bár nem vagyok feleség, csak menyasszony, a legeslegeslegjobban egy gyűrűnek örültem volna tavaly karácsonykor, de most kaptam meg novemberben a névnapomra.

Életem legszebb névnapi ajándékja volt:)

2011. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Én nagyon örülnék egy jegygyűrűnek, de úgy érzem, várnom kell még pár évet. Pont tegnap csalódtam egy hatalmasat, párom minden áron el akart vinni vacsorázni (egyébként is el szoktunk menni, kb. havonta egy-két alkalommal), de pénteken nekem nem volt jó, aztán szombaton erősködött, hogy de menjünk el... Azt hittem, lánykérés lesz (annyira akarta, hogy menjünk), de nem, semmi. Túl sokat kombinálok, mert már nagyon szeretném... :( Ilyenek ezek a nők.
2011. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Puzzle, Lego Technik, távirányítós autó, könyvek, fehérnemű. De a legjobban egy doboz deszkának és szögnek örülnék, mellé egy kis barkácsoktatásnak. Gyerekkoromban nagyon érdekelt, de sajnos apám eléggé kétbalkezes volt, így kimaradt ez.
2011. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Vásznat kap és olajfestéket, imád festeni.:)
2011. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy csizmát kap a párom.

Remélem tetszeni fog neki, úgy vettem észre a nők oda vannak a magassarkú cipőkért, csizmákért.

Kicsit mondjuk nehézkes kiválasztani olyat ami tetszik, és kényelmes is, de szerencsés helyzetben vagyok mert egy hónapja kb felpróbálta és nagyon sóvárgott de végülis nem vettük meg. Remélem már megfeledkezett róla és meglepetés lesz :)

2011. dec. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Akváriumba szeretnék vizi növényeket.

De a csizma is jó :D

2011. dec. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!