Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenki elitél és soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elitél és soha nem lehetek felhőtlenül boldog ezek után?

Figyelt kérdés
számíthattam.Élte a világát.Egyedül éreztem magam és elhanyagoltnak,elhagyni nem tudtam,mert akkor végképp teljesen egyedül éreztem volna magam.MIindenkibe csak kapaszkodni próbáltam és megcsaltam a barátom.Most viszont esküvőnk lesz és iszonyatosan mardos a lelkiismeretfurdalás.
2012. jan. 25. 20:15
 1/10 anonim válasza:
38%
Gratulálok!
2012. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha kínoz a lelkiismeret, mondd el neki.
2012. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg ne mondd el neki! Feleslegesen megbántod vele. Ez maradjon a te lelkiismereti problémád, ne csinálj belőle neki is azt!

Amúgy felejtsd el, ,lépj tovább! Mindenki esendő.

Miért mész hozzá?

2012. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy megcsalásra nincs mentség csak magadat szeretnéd meggyőzni hogy mért történt. A jövendőbelid tud róla? Ha nem akkor ne is mond el, mert vagy elhagy, de ha nem is akkor örökre benne lesz a levegőben köztetek. És bizony sokszor a fejedhez fogja vágni. Tapasztalat a másik oldalról.
2012. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy olyan emberhez akarod kötni az életed, akit megcsaltál. Ha megcsaltad nem szereted és tiszteled, csak megint kapaszkodsz. Legalább adj neki esélyt, és persze magadnak is, hogy az igazival legyetek.
2012. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Társfüggő vagy, másokon lógsz mert egyedül nem vagy képes jól érezni magad. Pedig egy egészséges személyiség egyedül jól van önmagával, egy párkapcsolat az egy plusz.

Mint társfüggő, nem is szereted a párodat. A helyzetet szereted hogy van valakid. De ennek köze nincs a szerelemhez. És így az esküvőnek sincs értelme.

2012. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
nem lehet ilyen teherrel, ekkora hazugságra építve kezdeni egy házasságot. tudod, a hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát. előbb-utóbb szembe kell nézned majd ezzel, és ha nem magadtól mondod el, bármikor, a legváratlanabb, legrosszabb időpontban üthet be a krach és semmi sem szól majd melletted, még csak az sem, h őszinte voltál...
2012. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez előbbi marhaság. Esendőek vagyunk, ha megbántad, tényleg lépj túl rajta. Engem inkább az érdekelne, hogy minek mész férjhez egy olyan pasihoz, aki elhanyagolt? Szerinted pár év múlva mi lesz, ha már most megérezted a társas magány érzését? Gyerekekkel nem lehet vigasztalódni. Abban igaza van másoknak, hogy inkább keresd az igazit, mert ezt a pasit máskor is meg fogod csalni. Ez tény.
2012. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

nem elég, hogy megcsaltad, most még (mivel gyáva vagy, és most is csak magadra gondolsz) ráadásul olyan emberrel fog összeházasodni, aki hazudik neki, és akit csak azért nem utál, mert nem tudja az igazat


jeee

2012. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
ez hülyeség! Mármint hoy ha megcsalsz valakit, azt nem szereted! én is járzam így! Imádtam volt páromat, de egyszer kegyetlenül összevesztünk, utána csaltam meg!!
2012. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!