Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak itt rendőr feleségek/fé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt rendőr feleségek/férjek akinek rendőr esküvője volt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 18:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%

Nah, törölték a választ amire reagáltam, így elég hülyén néz ki a hozzászólásom...

De látom az sem tetszik, hogy tematikus esküvőnk lesz :(

2012. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%
Különösebben nem zavar.
2012. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
de nekem adtál egy ötletet ha netán megkérnék a kezem akkor a párom családja piros-fehér asztalnál ülne az én családom meg kék-fehér
2012. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fizetni(ugy tudom) ilyen alkalomra a rendőrautót és a kardozást. Annyi,h illik meghívni a kardozokat és a felvezetőkocsi/motorosak a lagziba,vagy legalább részükre italt,ételt biztositani. Szoktak még ilyenkor beküldeni a szolgálatosoknak kaját,sütit:o)Nem tudom mekkora kaps.,ahol a vőlegényed szolgál.

Vőlegény általában diszegyenruhában van,öltöny helyett.

Nagyon szép tud lenni egy ilyen esküvő.

2012. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Unokatesóméknak katona esküvő volt, ők is kard alatt mentek be a templomba, és a gyűrűket is kardról húzták le. Csodaszép és emlékezetes volt!

Sok boldogságot nektek!

2012. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekünk rendőresküvőnk lesz nagyjából. Most helyezték át a vőlegényemet, úgyhogy még képlékeny a dolog. Az előző szolgálati helyén azt mondták neki, hogy egy rendőrautó bérlés 40 ezer ft. Nah ennyiért nekünk nem kell. Majd kiderül, hogy az új helyén is ennyi-e, vagy az előző helyen csak egyszerűen átverték. Egyébként kardsorfalat mi is tervezünk, illetve díszegyenruhában lesz a párom. Rendőri felvezetés viszont ennyi pénzért nem lesz. Ha esetleg olcsóbb az új helyen, akkor átgondoljuk.
2012. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm is rendőrautós esküvőt csinált és ki volt akadva, hogy milyen sok pénzbe volt az autó bérlés, ráadásul plusz 15 ezer a sofőr hozzá
2012. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. A kollegák pénzért vállalják a sofőrködést?
2012. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

itt pénzért vállalták, de nem hiszem hogy az a rendőr kért volna pénzt aki vezette az autót, hanem amikor bérelte a kocsit akkor mondták, hogy ezt is fizetni kell


a párom most volt tűzoltó esküvőn sorfalat állni meg mi egyéb ők ingyen mentek

2012. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk katonai esküvőnk volt. Párom a díszruhájában a kitüntetéseivel együtt, én pedig a menyasszonyi ruhámban álltunk az oltár előtt. Két katonatársát kérte meg, hogy a gyűrűket ők hozzák be, a két kardra volt ráhúzva a két gyűrű. Onnan levettük és felhúztuk egymásra.

Szertartás végén pedig kint állt a tömeg az ajtó előtt szabadtéren és két oldalt 5-5 katona szintén díszruhákban, kitüntetésekben tisztelegtek. Elhangzott a szokásos: Tisztelegj! kiáltás. Ezután kezdődött a rizsdobálás, amíg a kardok alatt átmentünk.

Az étterem előtt pedig 3 katonai gép ment el felettünk "parádézva".

Egyébként a násznép között összesen 40 katona volt a családjával együtt. Mindenki díszegyenruhában és kitüntetésekkel teli. Természetesen a párom fehér díszegyenruhájában volt.


Nálunk nem került ez semmivel sem többe. Ugyanannyit fizettünk minden szolgáltatásért, mint mások ott, ahol élünk.

2012. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!