Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak itt rendőr feleségek/fé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt rendőr feleségek/férjek akinek rendőr esküvője volt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 18:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Mi béreltünk autót, de egy régit és teljesen külsős cégtől. Ahhoz járt természetesen a sofőr és a benzin költsége is. Tehát ez a kettő az árban benne volt.


A katonaság nekünk semmit sem fizetett és nem is kért tőlünk pénzt pl. a 3 repülő miatt. Nem is tudtunk róla, hogy jönnek. Meglepetés volt! Csak a hangra lettünk figyelmesek :)))

Tehát, mi a katonaságtól ezt kaptuk nászajándékba. Egyébként nagyon tetszett mindenkinek a 10 perces mutatványsorozat!

A kardhúzókért sem kellett fizetnünk (10 emberke), párom alá tartoznak és szívesen elvállalták. Természetesen a lagzira is meghívtuk őket, de visszautasították a legtöbben.

2012. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez a kardról gyűrűlehúzós nagyon tetszik! :)
2012. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
27%
Az én esküvőm meseszép volt, de nem kifejezetten szabványos. A férjemen öltöny volt, az egyenruhánk sötétkék nyakkendőjével, plusz tányérsapka. rajtam fehér menyasszonyi ruha, ugyanolyan nyakkendő, bilincs alakú fülbevaló, de a hajam miatt nem vállaltam be a tányérsapkát. ezenkívül vittük magunkkal a szolgálati fegyvert, amit letettünk az oltárnál. (férjem frankón ott is hagyta) volt sortűz, plusz ő rávarratta az öltönyre a rangot jelző kis darabkát, a gyűrűt meg bizonyítékos zacskóban hozták, amiről nem is tudtunk. A legjobb azonban tényleg az volt, hogy a mindenre kapható anyakönyvvezető leellenőrizte UV lámpával, hogy van e ujjnyoma gyűrűmön. Az egész násznép röhögött. Én sajnos sehogy sem tudtam jelezni a ruházatomon, hogy a rendőrön belül mi a foglalkozásom, de nem baj, mindenki tudta. :) Egy rendőrautót kaptunk, teljesen ingyen, ráadásul sortűz alatt vonultunk ki, az egész gyönyörű volt. A legjobb az, hogy nevetni is tudtunk, mert a leleményes kollégáknak voltak meglepetései pl. a bizonyítékos zacsiba csomagolt gyűrű, vagy az, hogy a bizonyítékoknak való jegyzőkönyvre cserélték az aláírandó papírokat. csodás volt. :)
2013. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Az én párom is rendőr.Mi is szeretnénk szolgálat gépkocsit és kardos rendőröket. Még nem fixáltuk le a kocsit se semmit de remélem nem lesz sokba. A díszegyenruhát honnan kértétek a férjeteknek?A parancsnoknál kell ezt intézni vagy hol?
2014. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Azt a férjednek kell megvennie vagy megvarratnia. A rendőrség nem ad díszegyenruhát. Mi annak is örülünk, ha utcai, hétköznapi egyenruhát kapnak...

2014. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!