Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el az egészet, akkor is, ha szeretem?

Figyelt kérdés

A szitu: 22 éves vagyok, komolyabb párkapcsolati tapasztalatok nélkül. Van egy 26 éves barátom (?). De sokszor nem értem a helyzetünket, a viselkedését.


Egy órára lakunk egymástól busszal, a munkahelye pedig a két város közt van, tehát tőle is, tőlem is fél óra a munkahelye busszal.

Öt hónapja tart a kapcsolat (?), de előtte is ismerkedtünk már 1-2 hónapig.


Ő sokszor szombatozik, délután négy óráig. Ilyenkor vasárnap már nem akar eljönni hozzám, azt mondja, azért, mert így is minden nap buszozik. Nagyon fáradt, kell egy nap, hogy "egy helyben legyen". De ilyenkor nem is hív el magukhoz (még nem is hívott el soha, mindig ő jött hozzám.)


Legutóbb, mikor kértem, hogy találkozzunk, és mondtam is neki, hogy fontos lenne, lerendezett annyival, hogy "miatta nem kell, nincs szabad hétvégéje", mert szombatozik, de a jövő hónaptól már találkozhatunk, mert akkor már nem fog.


Sajnos hét közben is ritkán beszélünk, sokszor ha fáradt (ezt mondja), nincsen kedve velem beszélni. Elkérte pl. az msn, és skype címem is, de sosem keresett ott meg.


Olyat is mondott, hogy ő "már belenyugodott, hogy nem tudunk többet találkozni".

De nekem ez olyan furcsa... találkozhatnánk hetente egyszer a munkája után is, félúton, abban a városban, ahol dolgozik, egy óra hosszára. Minden hétvégén elhívhatna (Saját magától!) hozzájuk, hogy együtt legyünk, és nem teszi.


Ha szombatozik, úgy kell kikönyörögnöm a találkozókat, saját magától őhozzájuk sosem hívott el, azt is nekem kellett kérni.


Elhiszem, hogy fáradt, na de ennyire?


És hogy ennyire nem érdekli, hogy láthat-e, vagy sem? Normális ez?

Egy óra olyan sok lenne? Ez szinte háztól házig egy óra, én ott lakom a buszmegállótól, ahol leszáll, öt percnyire.


Hagyjam az egészet, mert ő olyan típus, aki nem akarja fárasztani magát?


Segítsetek!!!


2011. júl. 28. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd,én a szerelmemért képes lennék munka után is utazni..
2011. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi... Tudod nekem az a furcsa, hogy nem csak egyszer-egyszer fordul ez elő, hanem ha három hétig egyfolytában szombatozik, akkor minden egyes alkalommal...


És lerendezné annyival az egészet, hogy akkor nem találkozunk, és kész. Pedig a vasárnapjai mind szabadok.


És ilyenkor magától sosem hívott őhozzájuk, nekem kell kérnem ( a szüleivel él).

Más fiú nem mondaná saját magától, hogy "örülnék, ha eljönnél, és bemutatnálak a szüleimnek? "...

2011. júl. 28. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egyedül él, gondolom érted, mire gondolok.


Felejtsd el, mert tuti van más nője. Ne szenvedj egy hülye miatt!

2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is adnék egy tanácsot..

Légy vele határozott.Éreztesd vele,hogy veled nem játszadozhat kedvére és nem használhat ki..

Jelenj meg nála egyszer bejelentés nélkül és kerek perec mond el neki a róla és a helyzetről adódó véleményed..

Ne hagy,hogy közbe vágjon,vagy ki próbálja menteni magát a helyzet alól..

Egy határozott lépés kell ide, nem holmi mentegetőzés.

Mert ha ennyit mentegetőzik, tuti,hogy nem csak a munka miatt van..Ennyire fáradt azért ő sem lehet..

Túl kényelmes neki ez az egész dolog,hogy mellette vagy, de nem strapálja agyon magát,hogy szabad idejében lásson téged..

Ez így nem működhet sokáig, mert szerintem,te biztos,hogy nem bírnád ki..

16/L

2011. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez elég gyanus:SLEhet hogy van egy másik nő a dologban.. Az sztem is jó ötlet h egyszer csak jelenj meg nála váratlanul.Teljesen igazad van ha kérdőre vonod mert ez így nem kapcsolat.Valószínű hogy egyoldali ez a dolog ő nem szeret téged annyira mint te őt.Persze hogy kényelmes neki, ha éppen kedve szottyan talizik veled , ha meg nem akkor nem.

Mondd el neki a véleményed, figyeld meg h a beszélgetés után mennyit változik, ha semmit akkor dobd ki ennél már csak jobb jöhet.


18/L

2011. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a dolgot. Itt már elromlottak a dolgok. Az a normális, h ha félholtan és látni akar téged. Ez így nem jó. Inkább keress valakit aki értékel.
2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti hogy van másik nője. És szerintem a szombati munka alatt a másik nőt érti. Egyetértek az előttem lévőkkel. Főleg azzal hogy amikor tudod hogy otthon van. Lepd meg. Jelenj meg nála váratlanul. Süss egy sütit hogy csak kedveskedni akarsz neki. Amiért szegényke ennyit dolgozik. És hogy nem zavarsz csak egy órára mentél fel hozzá hogy meglátogasd mert neked hiányzik. Ha ő erre ellenségesen reagál akkor hagyd a fenébe. Ha beenged és kedves lesz akkor pedig mond el neki amit most leírtál nekünk. De szerintem nem szeret :/ én is voltam már ilyen cipőben. Nálam is másik nő volt a képbe. Próbáld meg. Azért szorítok neked hogy jól jöjj ki a dologból. De találsz te majd magadnak olyan pasit aki szeretni fog. :)
2011. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!