Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak egy fel lángolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy fel lángolás lenne? Mit tegyek? Felejtsem el az egészet valahogy?

Figyelt kérdés
4 éves párkapcsolatba vagyok nagyon szeretem de most nem rég voltam egy házi buliba ott volt egy másik gyerek aki tetszett régebben is de nem érdeklődtem utána most a buliba meg csókoltam. utána még 2 x találkoztunk de nem szolt semmit nem is reagált lehet nem emlékszik. de én ennyi idő alatt beleszeretem. Utána járok meg őrülök hogy nem láthatom. de viszont itt a mostani párom aki vissza vonta a nyílt kapcsolatot mert mondta nem bír nélkülem lenni. én se mert szeretem de ez olyan értelmetlen ez az egész. csak rá gondolok és sirok mert nem tom mi van velem. de viszont ennek a gyereknek van egy iker testvére aki belém eset nagyon. meg folyt. és lehet azé nem akar semmit mert tiszteletbe tartsa a testvérét.
2011. aug. 3. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
miért írsz minden összetett szót külön?
2011. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy fellángolás amúgy 4 év után most egy kicsit kavartál és beindultak benned a dolgok, elmúlik hamar.
2011. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a másodiknak a választ remélem lassan elmúlik ez a érzés.csak az a rossz hogy a legjobb barátaim barátja és mindig látom őt :(.


UT. az elsőnek kérdést tettem fel nem hogy javíts ki kösszi

2011. aug. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!