Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok segíteni menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni menyasszonyi ruhával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Linkelnétek olyan ruhákat ami olcsó és drága kategória....

Arra gondolok, hogy mondjuk 50-80 olcsó és 100-150-200 drága!

Árat is írnátok, megköszönöm. Ha vettétek hol vettétek stb!Mennyi volt azt is! :)



2012. márc. 6. 20:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ezek mind mind gyönyörűek!köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 9. 16:57
 12/15 anonim válasza:

VAn egy csúcs varrónő,aki minden álmot felülmúl.Tervez és kivitelez is ! Találtál már ruhát?

Ha nem,akkor privátban elküldöm az elérhetőségét.

2012. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia!Az én ruhám ilyen volt! [link] (A postaköltséggel abronccsal együtt 80.000)

Az árak szerintem abszolút barátságosak!Rád varrják a ruhát Te veszed fel először....(nálam ez is szempont volt) És ha utána elszeretnéd adni eltudod! :) Nem voltunk a híve a kölcsönzésnek mert egy használt ruhát is Miskolcon kibérelni 100.000 alatt nem lehetett így lett sajátom! Itt tudsz válogatni bőven!Egyébként nagyon rendesek és segítőkészek!Jó nézegetést! :)

2012. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ez volt az en ruham :) $2400 volt, nem tudom akkor pontosan mennyi volt Forintban, de rogton beleszerettem, nem is volt kerdes, hogy megveszem-e. Ez egyebkent kozep arkategorias volt a szalonban, voltak ruhak kb $400-tol is es azok is gyonyoruek voltak, de ez volt az igazi szerelem. Raadasul a tervezok is ott voltak a szalonban, en voltam az egyeduli menyasszony minden latogatasom alkalmaval, es a tervezo maga szabta ram a ruhat, es mar a kivalasztaskor az volt a lenyeg, hogy egy tenyleg nekem valo ruhat talaljunk, nem pedig, hogy minel dragabbat adjanak el. Szoval nekem megerte ennyit fizetni erte. :)

Egyebkent azzal vitatkoznek, hogy 100-200ezerert egy ruha draga. Az teljesen atlagos, mivel a hatar a csillagos eg :)

2012. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja es meg mielott valaki belekotne :) Ezek termeszetesen nem az en kepeim!
2012. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!