Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hány éves korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány éves korotokban mennétek (mentetek) férjhez? Vagyis mennyi az ideális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 15:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mennyi, ez nem a kortól függ, hanem attól, hogy mikor találod meg az a férfit, akivel le akarod élni az életed. Van aki 20 évesen találja meg, van aki csak 35-40 évesen.
2012. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs tuti recept, hogy mikor ideális. Én 29-et betöltöttem, amikor férjhez mentem. Megtehettem volna ezt 18 évesen is, mert az akkori barátom is megkérte a kezem, de nemet mondtam, éreztem, hogy elhamarkodott lenne, rá 3 hónapra el is váltak útjaink. A megfelelő embert kell hozzá megtalálni, nem a kor számít igazán.
2012. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 évesen mentem férjhez. Nekem az volt az ideális. Mondom: NEKEM. :) Az hogy neked mennyi, csak te tudhatod.
2012. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
én most 21 vagyok, és úgy tervezem, a 26-27 éves kor már ideális egy házassághoz, remélem, addig a fejem is benő, mert jelenleg még egy komolyabb kapcsolat is túúúl felnőttes és komoly nekem. :D
2012. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

20 éves koromra tervezzük az esküvőt a barátommal. :)

17/l

2012. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Én 20 vagyok,a párom 29!4 éve együtt.Én már most hozzá mennék,nem érezném korainak,én tudom hogy vele szeretném leélni az életem.

Ő azonban mindig hárít.(nincs elég pénz,én túl fiatal vagyok még...stb.Szerintem ez mind csak kifogás hogy húzza az időt,nem biztos ebben az egészben sajnos és ez nekem fáj! :(

2012. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Anyukám 21 évesen ment férjhez. Amikor kicsi voltam, azt gondoltam, én is akkor fogok. Hát már jócskán lekéstem róla, most leszek 29 éves, nyáron megyek férjhez. De megtarthattuk volna már korábban is az esküvőt, csak lakásra kellett a pénz és bútorokra. Az, h mi az ideális, nem lehet betonba önteni. Amikor úgy érzitek, h mindketten ezt akarjátok.
2012. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ideális nagyon nincs. De mondjuk átlagosan aki már huszasévei elején megtalálja az "igazit", az 30 éves kora előtt meg is házasodik, családot alapít. De nem mindenkinél jön össze, vagy nem köti le magát idejekorán (úgyis sok a válás...)

Mi 2 évesek leszünk idén, együtt is élünk. Szerintem úgy 2-3 év múlva lenne aktuális a házasság.

Összefoglalva szerintem fontos lenne, hogy az emberek éljenek valamennyit együtt, mielőtt házasodnak. Pl. itt van olyan, 17 éves, de 20 évesen házasodni akar. Mikor még feltehetően tanul, legfeljebb anyuhoz tudnak költözni... Előtte együtt sem élnek. Hát sok sikert az ilyenhez... Biztos 1000-ből egyszer be is jön.

2012. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
hééé, miért lettem lepontozva?! nektek már a 26-27 év késői? kajak nem értelek titeket, hát a karriert mikor csináljam? akkor tuti nem, amikor házas leszek, mert akkor a család az első...
2012. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

"hééé, miért lettem lepontozva?! nektek már a 26-27 év késői? kajak nem értelek titeket, hát a karriert mikor csináljam? akkor tuti nem, amikor házas leszek, mert akkor a család az első..."


Nem tudom, miért pontoztak le, de biztos nem azért, mert késő. Ez manapság inkább korai házasságnak minősül. :) Addigra még semmilyen karriert nem építesz ki, ha még tanulsz húszas éveidben. A karrierista nők jóval 30 felett érnek révbe.

2012. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!