Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jácintot szeretnék az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jácintot szeretnék az esküvői csokorba! Melyik hónapokban van esély, hogy kapok is? Júniusban még lehet jácintot beszerezni?

Figyelt kérdés

A kedvenc virágom a fehér jácint, mindenképpen szeretnék majd a csokromba. Bár nem ez a legfontosabb tényező, de szeretném ezt is figyelembe venni az időpont kiválasztásánál.

A virág választásomat kérlek ne firtassátok, nem az a kérdés, hogy ki szerint illik esküvőre. Köszönöm



2012. márc. 12. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Egész évben lehet kapni.....
2012. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

normális árban necces júniusban...:S


nekem most a hóvirág gyöngyvirággal és jácinttal a favorit... na, azt oldd meg valahogy! :)


[link]

2012. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem félsz attól hogy egy perc alatt megadja magát a melegben? nőnapra kaptam, egy nap után lekonyult, pedig vízben állt.
2012. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is az ártól tartok júniusban.

Én is megtaláltam azt a képet tegnap, gyönyörű, bár a rózsaszínt én nem szeretem.

Tegnap nézelődtem neten, és Kate Middletonnak is jácint és gyöngyvirág kicsi egyszerű csokra volt, nagyon tetszik! Valami hasonlót szeretnék.

[link]


A hervadásra még nem gondoltam, de szerintem 1 napot ki kell bírnia egy jó csokornak, annál több meg nem kell.

A rózsa lehet tartósabb, de nem szeretem.


Köszönöm a válaszokat, és várom még a további segítségeket.

2012. márc. 13. 14:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyáron nagyon nehéz lesz beszerezni!

Pesten élsz?

2012. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem Pesten élek, Vidéki megyeszékhelyen.
2012. márc. 14. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert úgy még bonyolultabb beszerezni!

Vidéki megyeszékhelyen van virágboltunk.

2012. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Virágboltosként megtudnád mondani, melyek azok a hónapok, amikor nagyobb felár nélkül be lehet szerezni jácintot?

asztaldísznek is cserepes jácintra gondoltam, így lehet nagyobb mennyiség kellene majd belőle.

Kecskeméten élünk, Pest 1 óra kocsival, ha ott egyszerűbb és olcsóbb beszerezni, megoldható.

Nagyon megköszönném, ha virágboltos segítséget kapnék.

2012. márc. 16. 13:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából most kezdődött a jácint szezon. Még pár hónapig biztos lehet kapni. Utána viszont elég nehéz ügy lesz, ugyanis ez tavaszi virág. Cserepeset még nem láttam nyáron.

Azért írtam Pestet, mert ott nagyobb választék van a nagybani piacokon. De oda csak a virágosok tudnak bejutni.

Hát feladod a leckét a virágosnak, akit választasz!

virágos

2012. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves virágos!

Köszönöm a válaszodat, sokat segített.

Akkor majd igyekszem rábeszélni a virágost, hogy szerezzen nekem jácintot. Még nem aktuális, de jövőre tervezzük az esküvőt és fontos szempont.

köszi a segítséget!

2012. márc. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!