Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel kell kezdeni egy esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kell kezdeni egy esküvő megszervezését? Mik az első lépések?

Figyelt kérdés

Kis esküvő max 40 fő. Templomi (református) és polgári szertartás. Szombati napra tervezzük délután 2 óra körül. Majd 4 körül egy vacsora egy bérelt teremben, ahová étteremből rendeljük az ételt. Legkésőbb este 10-ig tartana.

Ez így a kettőnk közös gondolatmenete. De az egészet nekem kell leszervezni, párom azt mondta "Én majd megveszem az italokat." és vigyorgott egy nagyot. De kivel kezdjem? Anyakönyvvezető? Lelkész? Terembérlet?


2012. márc. 13. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy sok felesleges dolgot ír, ez alapján 1 fullos eskuvôt is meg tudsz szervezni. arra jo, h ne maradjon ki semmi és kb tudd, h melyik honapban mit intézz.
2012. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

- Szerintem az első az időpont kiválasztása

- Aztán a vendégek száma alapján a helyszín (étterem, templom, anyakönyvi hivatal) vagy lehet kihelyezett esküvő is, ha az étterem vállalja.

- 6 hónappal korábban már be tudtok jelentkezni a polgárira.

- Ha ezek mind megvannak, akkor jöhet a fotós/videós, ruhád és a többi...


Én így utólag a polgárira fektetném a legkisebb hangsúlyt, mert azt 2 tanuval is el lehet intézni, akár keddi napon is :) A templomi az sokkal meghittebb szokott lenni... (persze ha vallásosok vagytok)

Remélem segítettem:

K.

2012. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!