Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Volt aki várt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt aki várt az első együttléttel az esküvő utánig. Szóval van még olyan aki szűzen ment férjhez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindig volt, és mindig lesz ilyen, ha csak nem lesz követelmény lassan az,(bár már így van :S, hogy 14 évesen ciki szűznek lenni.

13/L

2010. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Én ismerek egy lányt, aki 27 évesen szűz volt, amikor férjhez ment (vallásos). De én nem tartom jó ötletnek. És - ha jól tudom - a Biblia sem tiltja, csak a papok magyarázták félre.

De ez mindenkinek a magánügye. Mindenesetre létezik, ez biztos.

2010. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos, ma már nem "divat" szűznek lenni, ahogy azt a 13 éves Válaszoló is mondta. Egyet kell értenem Vele, ma már néhol ciki szűznek lenni, ezt sugallja a média. Én bánom, hogy azzal vesztettem a szüzességem, akivel. Azt hittem az érzelmek kölcsönösek, de hát sokat téved az ember 16 évesen. Ha óvatosabb lettem volna egy picit, akkor a párom vette volna el a szüzességem, aki ma már a vőlegényem.

Úgy vagyok vele, hogy az első nem ér... csalás volt! :)

2010. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Minden esetre, ritka, mint a fehér holló. Az én időmben, még 16-20 év körül vesztették el a lányok a szüzességüket, most meg lassan már ciki, ha valaki 13-14 évesen még nem esett át az első alkalmon.... Hova vezet ez?!


Üdv!

36/anya

2010. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Van egy no ismerosom 27 eves es meg szuz, de nincs baratja sem, szerintem sem jo otlet, hogy addig nem csinal semmit, de mindenkinek a maga dolga.
2010. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Tízéves érettségi találkozóra volt még lány, aki szűzen jött. Az ő dolga, az ő döntése, én tiszteletben tartom.


És ne lihegjük ezt túl, azért ma sem kezdi mindenki 13 évesen. Nagyon túlzásba viszik sokan ezt a hisztériát. (Dolgoztam tanárként, láttam mai gyerekeket, nem légből kapva mondom)

2010. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Ez mindenkinek a magánügye! De szerintem sem jó ötlet, amúgy régen sem huszonévesen vesztették el a szüzességüket a lányok, hiszen 15-16 évesen férjhez mentek (még a nagyszüleim is), én nem bánom, hogy elvesztettem, akármennyire is mondják néhányan, már a szüleim idejében sem tartogatták sokan magukat 20 éves korukig, a szex jó dolog, felesleges "kínzás" az esküvőig várni. Ismerek egy olyan párt, akik nagyon vallásosak, 25-26 éves koruk körül házasodtak, azóta folyton terhes a nő, mivel a vallás tiltja a fogamzásgátlást, van már 6 gyerek de egy "putriban" élnek.

22L

2010. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Lisa Kudrow, Phoebe 31 éves koráig szűz volt!Nincs lehetetlen! :-)
2010. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Lassan a mai lányok már akkor se szüzek amikor megszületnek:DD ha újra kezdeném az életemet szűzen mennék férjhez..legalábbis megpróbálnám..
2010. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem tartom valószínűnek, ill.nagyon ritka. A szex, ha nem működik két ember között, az mindenképpen szakítópróba. Úgy házasodni, hogy előtte nem élsz együtt a pároddal, az a mai világban szerintem luxus. Természetesen vannak országok, ahol ez alapkövetelmény. (Arab világ, Afrikai országok..stb)
2010. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!