Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik-e esküvőre fehér ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik-e esküvőre fehér ruhában menni?

Figyelt kérdés

Vendég vagyok és csak koktél ruha lenne,(arany és krém kiegészitőkkel/ékszerekkel) de attól félek,h a menyasszony úgy érezné, h túl akarom őt öltözni.

Leelndő menyasszonyok, nektek mi erről a véleményetek?


[link] kb igy nézne ki(jah, és falusi lagziról van szó)


2012. márc. 19. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nem illik. :(
2012. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem illik.
2012. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Esküvöre CSAK a menyasszinynak illik fehérben lenni, vendégnek nem. Mindenképpen keress valami más ruhát, mert jagy sértödés lehet belöle - és jogosan.
2012. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne menj fehérben, azt nem illik. De pirosban sem mert azt sem illik.
2012. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

hmmmm...de mi van,ha a menyasszon ruhája pezsgő szinű lesz, akk se illik fehéret húzni? :(


Azért köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 19. 21:23
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

nem illik


én is vaciláltam,hasonlóm van,és nyáron esküvő,de menyasszonynál rákérdeztem és egyértelműen megmondta,hogy senkit nem szeretne se fehérben se full feketében látni (kevesen leszünk,jóban vagyunk,senki nem sértődik meg az őszinteségen)


inkább valami ilyesmi?:

[link]

2012. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

ha a menyasszony hupililában lesz,neked akkor sem illik fehérben,hiába más szinű kiegészitőkkel

ahogy pirosban és feketében sem illik


Báli szezonból most van kiárusitás mindenütt,2ezerért vettem meg a nyári esküvőre a ruhám, szolis,barack és drappszinű koktélruha

2012. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,h nem vagyok a szinek hive...fehér, fekete, pezsgőszin és szürke, amit szeretek viselni, de ez egyik sem passzol a nyári esküvőhöz...nah, de addig még majd kitalálok valamit...lehet,h a ruha formája marad, csak a szine változik. :)
2012. márc. 19. 21:27
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
szürkében egy fekete vagy fehér nagy övvel pl jó lenne
2012. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi az ötletet! :)

Lehet,h ezt fogom praktizálni!

2012. márc. 19. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!