Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illik fehér koktélruh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illik fehér koktélruhában menni? (kép)

Figyelt kérdés

Hasonló ruhám van, csak azt hallottam, hogy esküvőre nem illik fehér ruhában menni, mert az a mennyasszony színe. Igaz ez? :(


[link]


2011. aug. 27. 12:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen a rucim, az enyém csak fehér színű, egy fehér masni van a melle alatt.
2011. aug. 27. 12:27
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Hát, ez tényleg fehér :)

Én ugyan fehér ruhában mentem, de annak a szoknyarészén fekete minták voltak... nem szólt senki :)

Esetleg ha szerzel hozzá pár színes kiegészítőt, nem lesz gond.

2011. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mennék el benne.
2011. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Sok esküvőn voltam már, és főleg nyáron nagyon sokan vannak fehérben. Egy fehér koktélruhát, kosztümöt elég jól meg lehet különböztetni a menyasszonyi ruhától.
2011. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat, annyiban változott a terv, hogy a derék részre kötök egy barna selyemsálat, remélem úgy már jó lesz! :)
2011. aug. 27. 12:33
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Hú, ez a ruha nagyon szép! :) Szerintem egyébként elmehetsz benne, én is láttam már olyan csajokat, akik teljesen fehér ruhában voltak, és senki nem szólt semmit. Ez azért eléggé különbözik egy menyasszonyi ruhától, szerintem vedd fel :)
2011. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
A hagyomány szerint nem lehetne, amúgy meg az a fő, hogy ne legyél szebb ruhába mint a mennyasszony, mert az az ő napja.
2011. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Az ég adta egy világon senki nem fog a ruhád színével foglalkozni hidd el nekem.
2011. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy senki nem fog szólni,de nem illik.
2011. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Jóhogy nem fognak neked szólni, de fogják magukba gondolni hogy na ez meg eljött fehér ruhába. Manapság is gáz fehér ruhába menni, hiába meg lehet különböztetni a menyasszonyi ruhától. De ha odakötöd a barna sálat, hááát talán elmehetsz, de én nem érezném jól magam.
2011. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!