Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsú? Neked milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsú? Neked milyen ötleteid lennének?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy elszabadulhat a képzelet .. :)))


Én egy menyasszony vagyok, aki jelenleg a párja legénybúcsúját szervezi. A párom arra számít, hogy csak egy lájtos sörözgetés lesz a legénybúcsús estéjén. Nem szeretne többet saját elmondása alapján. Mióta megszületett a gyermekünk, nem nagyon szeret itthonról elmenni a barátaival szórakozni. Nagyon nehéz sokszor rávennem arra, hogy kikapcsolódjon. Ha el is megy, akkor általában éjfélre hazajön, de legkésőbb hajnali 1-re. Sokat dolgozik és úgy gondolom, hogy havonta 2-3× megérdemli a kikapcsolódást mindenképpen!


Tehát.. mint mondtam szervezem neki a legénybúcsút. Mivel vidéki városban lakunk, ahol (szerintem) lótúró a normális szórakozási és kikapcsolódási lehetőség (Szolnok), így ötleteket szeretnék kérni arra, hogy milyen feladatokat oldjon meg a kedves párom.


Csináltatok neki egy legénybúcsús pólót, amire lányoktól kell majd telefonszámokat és neveket gyűjtenie.

Megcsinálom neki az egyik italt úgy, hogy az ital nyakán az lesz a kérdés: "Miért házasodom meg?". Majd fokozatosan látszani fog, ha leissza az italt, hogy miért is.


Akik részt vettek már búcsúkon, mik történtek ott? Milyen dolgokat kellett teljesítenie a vőlegénynek?!


Köszi a segítséget!


2012. márc. 20. 10:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

hallod utolsó?

szerintem sajna igazad van.

Kedves kérdező te meg majd utána írj ha megvolt a legénybúcsú.

2012. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hamarosan házasodó nő vagyok,de az a véleményem,hogy efelett is felügyeleti jogot gyakorolsz. És ha csak iszogatni akar lightosan a haverjaival? Megkértek,vagy bevállaltad?Kár itt mártírkodnod,arról szól az egész,hogy az van,amit te akarsz...
2012. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Megkértek rá, hogy segítsek szervezni. Mivel a végén minden rám hárult, így igen: én szerveztem meg a nagy részét.


Én mentem el a pólójáért, a buli "kellékeiért", minden kérdést és választ nekem kellett megírnom.

Én vettem fel a kapcsolatot a hely tulajdonosával és stb..


A legjobb barátja nem ért rá szervezni, én hívtam a srácokat és beszéltem meg velük az estét.


Egyébként megvolt a legénybúcsú és a párom nagyon jól érezte magát, valamint a srácok is.

Nem tudta/tudja, hogy én szerveztem. Teljesen abban a hitben van, hogy a legjobb barátja volt.


További szép életet mindenkinek :))

2012. ápr. 10. 08:04
 14/15 anonim válasza:
46%

Még ekkora fasztarisznyákat mint a kommentelők egy része...

Elnézést a vulgaritásért,de szebb szót nem találtam rájuk.

Ilyen hozzáállással Valószínű nekik soha nem lesz olyan boldog házasságuk mint neked. Sőt....

Leegyszerűsitem a papucsállatkák szintjére egy másik szemszögből a látottakat hogy megértsék a kételkedők.

Adott egy feleség aki mindent megtesz/megtett a párjáért(és gondolom forditott esetben is igy lenne) mert ismeri őt,és tudja hogy nem ilyen lenne. De megelégszik azzal ami van,mert boldog igy is.

NA! De viszont nem árt a monoton hétköznapokból kicsit kikapcsolodni,főleg ha a legénybucsudrol van szo.

Ez egyfajta hagyomány is.

Minden Tisztelem a tiéd hogy elvállaltad a szervezést a párod érdekeit n€zve(főleg ugy hogy ilyenkor a nők a lagzival vannak elfoglalva),mivel gondolom enélkül nem lett volna semmi sem.

Én most az egyik barátom legénybucsuját szervezem(igy találtam erre a posztra,tudom régi de felbosszantott egyes kommentelők hozzáállása)

Az én esetemben másokra lett bizva a szervezés mivel én szűz vagyok a dologban.

Ők csak simán "berugunk és majd lesz valami" alapon félvállrol vették az egészet,igy át kellett vennem az irányitást mert ez igy nem helyes.

Ahogy a te esetedben se lett volna.

Ilyenkor olyan emlékeket kell szerezni amire később nevetve tudsz visszaemlékezni.

Azért Remélem minden jól és emlékezetesre sikerült a bulin!:)

2016. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Borzalmas gáz volt, hogy itt egy otletez nem irt senki a kerdezonek. Nem azt kerdezte ,hogy jo otlet, hogy en szervezem, hanem azt, hogy mi legyen a program. Ez a forum arra valo, hogy kerdeznsk es valaszolunk.

En ajanlom Kiskunlachazan az élményvezezést a Drx Sportnál, [link]

2021. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!